Lista ocen Peugeot 207 (291)

~Rafi
Hatchback 3d 1.4 VTi 95KM 70kW
Mój pierwszy w życiu samochód ;)Przejechałem nim w dwa lata około 20 tyś. kilometrów i nie mogę złego słowa powiedzieć.
~TomekL
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Francuzi zrobili dobrą robotę. Samochód wygląda na przemyślany i co ważne na dobrze zrobiony. Nic nie skrzypi, nie trzeszczy. Wykończenie jak na tę klasę samochodu z zastosowaniem dobrych materiałow.
~helu888
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Auto bardzo udane , nowoczesne i zarazem bezobsługowe. Doskonała odpowiedź Peugeota na małolitrażowe samochody toyoty! Wlewamy olej i jeździmy ! ;-)
~Slązok
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Wygodne auto , dla rodziny , mozna podróżowac bez obawy że coś sie urwie albo zepsuje , walizek do bagażnika wejdzie około pięć to wystarczy na wczasy
~paulus17
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
w porównaniu z konkurencją wypada lepiej niż dobrze .
~kajzer
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
za mało zrobiłem kilometrów aby oceniać prawidłowo.Narazie jestem zadowolony czas pokarze co będzie dalej .Po roku użuwalności ocenię go jeszcze raz.
2,8
~Ducati
Hatchback 3d 1.6 VTi 120KM 88kW
Nie kupiłbym nigdy więcej tego samochodu, ciągle usterki i strach że albo nie odpali albo stanie . W brew pozora drogi w utrzymaniu a spalanie jak na tak mały silnik - z kosmosu. Im większe obroty tym mniejsze spalanie
4,1
~RobinsonCruzoe
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Auto nowe-przesiadka z laguny 2, więc trochę ciaśniej,ale bez tragedii. Zaskakująco wygodne fotele. Samochód ma naprawdę fajny i wyjątkowo ekonomiczny silnik 4,3-5,2 l/100km. Obecnie w serwisie byłem 2x (skorodowane hamulce i wymiana tłoczka oraz bąbel na desce rozdzielczej). Naprawy oczywiście zrobione na gwarancji (i tu ogromny plus dla serwisu z al.Krakowskiej-wszystko sprawnie i bez problemu). Obecnie mam problem z półką bagażnika która...
3,6
~buba
Hatchback 5d 1.6 16V 109KM 80kW
jak na tak male autko spisuje sie dobrze i tylko dobrze (Silnik)
~kajzer
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Narazie jestem zadowolony. Samochodzik zwinny ,nie za duży wszędzie się zmieści.Zona jest bardzo zadowolona ,jeździmy tylko w dwoje .Ja marzę o większym.