Oceny Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW 2007-2012

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW 2007-2012

~elel
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Auto wygodne, fotele komfortowe, da się nim bez większego zmęczenia przejechać z polskiego wybrzeża w polskie góry. W górach na podjazdach silnik też daje radę. Przebieg już spory, przez prawie rok użytkowania zepsuł się elektrozawór zmian rozrządu. Spalanie przeciętne. Przy większych prędkościach jest nawet cicho. Silnik pracuje cicho i równo, niestety długo się nagrzewa przez co w zimie po mieście na...
~Endless
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Na początku byłem trochę sceptyczny - wiadomo, jednak żyję w kraju, gdzie samochód = Volkswagen, po kilkumiesięcznych przemyśleniach, wspieranych przez studiowanie artykułów w prasie, wybrałem Peugeota 207 i nie żałuję. Samochód jest przede wszystkim przemyślany i funkcjonalny. Silnik - produkowany w kooperacji z BMW - spisuje się świetnie, nadwozie jest niebanalne i zdecydowanie odstaje od miejskich pudełek. Jak do tej pory sprawdził się...
3,2
~cubikon
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Fatalna skrzynia biegów bardzo psuje wrażenia z jazdy, dobre wyciszenie i aerodynamika je nieco poprawiają. Deska rozdzielcza ładna i z niezłych materiałów, boczki słabiej, tapicerkę łatwo "zaciągnąć" jakimś zadziorkiem, twarda i nieprzyjemnie wielka kierownica. Drobnostki których troszkę brakuje (regulacja pierwszej fazy wycieraczek, podłokietnik, czytanie tagów utworów mp3, elektryczna szyba pasażera którą by otworzyć trzeba trzymać guzik...
3,6
~bart
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
W momencie premiery auto wpasowywało się wymiarami pomiędzy segmenty B i C. W czasie jazdy ma się często wrażenie, że podróżuje się samochodem kompaktowym! Samochód konstrukcyjnie bardzo udany. Widać i czuć że Peugeot nie żałował mocno kaski przy jego projektowaniu i produkcji. Z silnikiem 1.4 może nie porywał ale dzielnie dawał radę :)
3,8
~kaśka
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Auto niezawodne, o ciekawej stylistyce, o niskim spalaniu ale zdecydowanie nie na trasy. Silnik o mocy 90 KM nie pozwala na bezpieczne wyprzedzanie. Do miasta - rewelacyjny! Bardzo zwrotny, świetnie działające wspomaganie kierownicy, można kręcić jednym palcem:)
~P.G
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Dobry silnik, bardzo dobre zawieszenie.Materiały użyte do wykonania deski rewelacyjne.Fotele wygodne, dobra regulacja kierownicy i fotela pozwala dobrać odpowiednią pozycje.Naprawdę można komfortowo przejechać dłuższą trasę.Minusy skokowa regulacja fotela oraz drzwi strasznie się trzaskają przy zamykaniu.
Dziennik kosztów dla Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
8,1
8,9
~helu888
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Auto bardzo udane , nowoczesne i zarazem bezobsługowe. Doskonała odpowiedź Peugeota na małolitrażowe samochody toyoty! Wlewamy olej i jeździmy ! ;-)
~mambo1
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Myślę ,że dla wiecznie narzekających polaków,szukających wad (czasem na siłę) nie znajdzie się auta doskonałego ,ale dla obiektywnych 207-ka jest zadowalająca:)
4,1
~Martek
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Jestem pozytywnie zaskoczony, chociaż miałem na początku mieszane uczucia co do Peugeot-ów
~kajzer
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Narazie jestem zadowolony. Samochodzik zwinny ,nie za duży wszędzie się zmieści.Zona jest bardzo zadowolona ,jeździmy tylko w dwoje .Ja marzę o większym.
Peugeot 207 Hatchback 5d