Lista ocen Peugeot 207 Hatchback 3d (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Hatchback 3d 1.4 VTi 95KM 70kW
Przy wyższych prędkościach jest mało stabilnie i trzeba się pilnować ale w sumie przy takim aucie to nic dziwnego. Po mieście jest dobrze a parkowanie jest bajecznie proste bo kierownica wtedy chodzi bardzo lekko. Dodam tutaj coś co już mnie doprowadza do szału. Zawieszenie z tyłu które nie stuka a napi... i każdy mechanik i diagnosta mówi że wszystko jest w porządku. W każdym razie czasem mam ochotę z niego wysiąść i iść na piechotę bo...
~Rubus
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Na plus zasługuje sztywne zawieszenie, dzięki czemu auto dosyć ładnie trzyma się w zakretach, jednak na nierównej nawierzchni jest mało komfortowe. Elektroniczne wspomaganie jest fajne, ale tylko przy parkowaniu. Przy wyższych prędkościach powoduje, że układ kierowniczy jest mało precyzyjny.
~M.M.K.
Hatchback 3d 1.4 HDi 68KM 50kW
Auto dobrze trzyma się drogi, na prostej bez problemu. Na nierównościach może niekiedy "myszkować". Z tyłu jest belka skrętna. Jest to prosta, sprawdzona, tania i bezawaryjna konstrukcja, ale na pewno są lepsi w segmencie "B".
~GergG
Hatchback 3d 1.6 HDi 109KM 80kW
Zestrojenie dosyć twarde , dla mnie ok = dobre trzymanie się drogi w łukach . Na duży minus niestety tylko prosta belka na tylnej osi , która powoduje "zawirowania" na łukach w których występują niespodziewane wyboje itp ...
~Rafi
Hatchback 3d 1.4 VTi 95KM 70kW
Do 120 km/h jest bardzo dobrze,przy 140 zaczyna się lekkie wężykowanie trzeba kontrować kierownicą jak w starym polonezie.Szybsza jazda na własną odpowiedzialność.
~chmieciu
Hatchback 3d 1.4 VTi 95KM 70kW
Czasami wspomaganie stawia opór przy skręcaniu w prawo... to zapewne efekt jakieś przygodny drogowej poprzedniego właściciela bo jak wiadomo wszystkie samochody są 100% bezwypadkowe :]
~Właściciel z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.6 VTi 120KM 88kW
Jak na małe auto całkiem nieźle, jednak na mój gust wspomaganie jest zbyt silne i przy wyższych prędkościach na ostrych łukach ciężko je wyczuć
~Michał
Hatchback 3d 1.6 HDi 90KM 66kW
Nie mam do czego się przyczepić zbiera zakręty i wybiera nierówności doskonale. jeśli ktoś oczekuje większego komfortu polecam wersje 5D
~Ducati
Hatchback 3d 1.6 VTi 120KM 88kW
Jedyny plus samochodu. Ma się wrażenie jak by prowadziło się gokarta. Bardzo precyzyjny
Dziennik kosztów dla Peugeot 207 Hatchback 3d
5,7
~17stary
Hatchback 3d 1.6 THP 150KM 110kW
Układ jezdny rewelacja, auto się trzyma drogi czy to deszcz czy śnieg, ESP i ASR działają bardzo dobrze.
Peugeot 207 Hatchback 3d