Lista ocen Peugeot 207 Hatchback 3d (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Właściciel z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.6 VTi 120KM 88kW
No tutaj po raz kolejny muszę pochwalić małego Peugeota. Oprócz dwóch małych wpadek (które opisałem powyżej) nie mam żadnych zastrzeżeń. A autem przez większość czasu jeździ moja żona (wbrew pozorom auto użytkowane przez kobietę - jak nieraz piszą w ogłoszeniach - to nie jest na plus), co jeszcze dodatkowo auto plusuje u mnie
~Dominik
Hatchback 3d 1.4 VTi 95KM 70kW
Szyby które potrafią żyć własnym życiem. Ty chcesz je zamknąć a one się otwierają. Dodatkowo jakieś komunikaty z komputera i czasem centralka nie chce działać gdy jest zimno
~Thefect
Hatchback 3d 1.4 HDi 68KM 50kW
Kostki lubią śniedzieć, Polecam zabezpieczyć połączenia jakimś preparatem i historie o żyjącej swoim życiem desce i kontrolkach idą w niepamięć
~M.M.K.
Hatchback 3d 1.4 HDi 68KM 50kW
Czasem się pojawiają, jak we wszystkich autach. Przepalają się nieraz żarówki z przodu, występują drobne defekty w elektryce - ale to nic poważnego.
~nanowaty
Hatchback 3d 1.6 HDi 90KM 66kW
Jak narazie bez większych problemów. Potrzebna była pomoc przy zamykaniu szyby pasażera i drzwi. Drzwi się nie chciały zamykać a szyba opuszczać.
~17stary
Hatchback 3d 1.6 THP 150KM 110kW
Czujniki parkowania: jeden się spalił to reszta również się popaliła. Czujnik lambda bardzo czuła i non stop pokazywała kontrolkę.
~Mati
Hatchback 3d 1.6 VTi 120KM 88kW
Mam go krótko a już walczyłem z kontrolkami i sondą lambda, która najtańsza nie była. Zobaczymy jak dalej.
~GergG
Hatchback 3d 1.6 HDi 109KM 80kW
Mój egzemplarz mnie nie trapi usterkami wręcz wogóle :) Jedyne co to wymiana świec żarowych jest TRUDNA !
~Kacper
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Od czasu do czasu wypada jakas drobna rzecz do naprawy ale nie sa to drogie sprawy
~MacieLLo1102
Hatchback 3d 1.6 HDi 109KM 80kW
Przez 15 tys km przepaliła się żarówka od oświetlenia tablicy i tylny kierunek :)
Peugeot 207 Hatchback 3d