Lista ocen Peugeot 206 (470) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 931 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_De_
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Za małą cenę mamy zrywne autko na miasto.Na trasie nie ma strachu jak się chce wyprzedzić TIRa a Vmax to 210 czyli jest OK.Ogólnie mógłby być troszkę żwawszy jak dla mnie bo te 8s do 100km/h to o 2s za duzo;)
~chyl_marcin@wp.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Myślę, że warto zaryzykować. Chociaż słyszałem już opinie, że te następne tak wytrzymałe nie są. Mój produkowany był jeszcze we Francji, te dzisiaj produkują Węgrzy. Wybór należy do Ciebie.
~daro
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
przy moich usterkach i straconych nerwach w serwisie i nie tylko powinien kosztować ze 25tyś. Chyba, że jestem tylko wyjątkiem???Gdyby nie to że w cholerę stracił na wartości dawno bym go sprzedał
~Max
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
tutaj wychodzi źle. 43 tys. za auto z rocznika 2004 kupione w 2005 z nędznym silnikiem to za wiele. Gdy pomyślę, że za tę forsę mógłbym mieć używanego Focusa full wypas to tracę humor.
~emi2222
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
myślę , że samochód dobrze wyposażony jest wart tych pieniędzy bo jak się to wszystko ma to człowiek dopiero docenia jego wartość , zalety i komfort , którego czasem potrzeba...bo życie takie krótkie
~Marek- rudy peugeot 206
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Auto należy do segmentu aut najmniejszych, a co za tym idzie najtańszych. Myśle że w tej grupie aut plauje sie w na 1/2 miejscu. Jak już wspomniałem najlepszym wyjściem jest peugeot z silniekiem 1.4HDI
~fistacho
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Po trzech latach mogę powiedzieć, że nie żałuję zakupu. Dałem za niego 10 tys EUR i na naprawy i przeglądy wydałem może z 5 tys. Moim zdaniem wart tych pieniędzy biorąc pod uwagę właściwości jezdne i wygląd.
~Dawid
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Za 15 letni (w momencie gdy go kupiłem) egzamplarz zapłaciłem 3 tysiące złotych. Ciężko znalezć w tej cenie cokolwiek co pozwoli nam cieszyć się bezawaryjnością przez dobre 3 lata.
~Rydzewski-Adamek Mateusz
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Za cenę tego samochodu nie można kupić nic lepszego! Wart swojej ceny i napewno jest kompromisem między wielkością, oszczędnościa i wygodą. Ma wszystko czego potrzeba.
~NitroGT
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
W tym przedziale cenowym (4-8k) trudno znaleźć zdecydowanie lepszą propozycję do miasta. Wymiary i koszty utrzymania to największy plus tego "mieszczucha".