Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW 1998-2004 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raiders
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
w zupełności wystarczająco, pierwszej zimy byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wydajnością ogrzewania, szczególnie na trasie, w mieście jak to diesel troszkę długo się nagrzewa. jeżeli chodzi o lato to jedynie co chętnie bym dodał to klimatyzacja.
~gie
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
ja mialem klime ale slabo nabita;p Jezeli chodzi o zime i nawiew cieplego powietrza to super! Chcialbym zeby moje nastepne auto tak grzalo! po minucie max. 2min waliło juz tak cieplem ze... łuhuhu;p
~Kasia
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Przeciętna wentylacja dla mnie, bo posiadam egzemplarz bez klimy, więc upały potrafią dać się we znaki... natomiast nie ma najmniejszych problemów z ogrzewaniem.
~Qn
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Ogrzewanie pomimo diesla działa bardzo szybko i grzeje bardzo wydajnie. Klimatyzacja również wydajna, bez problemu można jeździć w 40C.
~206~fan
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Nagrzewa się błyskawicznie (po przejechaniu 2km). Nigdy nie zaparowują szyby (tak, jak to nagminnie dzieje się w Oplach). Brak mi tylko klimatyzacji :(
~Ceonieo
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Bez klimy latem jest jak w każdym samochodzie.....źle. Ale pomijając to strasznie parują szyby jesienią i ciężko jest ją usunąć dmuchawą.
~Zawiedziony
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Nic rewelacyjnego. W lato jest chłodno (Auto AC), a zimą ciepło. Gdy jest duża wilgotność powietrza mocno parują szyby nawet przy włączonej klimie.
~Rabek
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
bez klimy - prawdziwa szklarnia wielka przednia szyba robi w słońcu swoje, wentylator musi cały rok chodzić choćby na 1.
~Zuuf
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Nagrzewa się bardzo wolno nawet jak na diesla. Klimatyzacja z kolei nie jest z najwyższej półki.
Dziennik kosztów dla Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
6,3
~Mati
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Samochód szybko grzeje, wentylator na najwyższym biegu zapewnia błyskawiczną i sprawną wymianę powietrza.
Peugeot 206 Hatchback