Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW 1998-2004 (32) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawekul@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
z przodu samochodu dobiegał ciągły łomot, wspaniali mechanicy z servisu ocenili jako plaskikowy wlot powietrza; dwa razy wymienili ale nic nie dało; na autostradzie nie szło jechać więcej niż 120 taki łomot; przy przeglądzie po 15 000 okazało się że sprawcą był łącznik stabilizatora, po 15 000 ! - 160 zł jak ręką odjął
~Kasia
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Jak wiadomo francuskie samochody mają stosunkowo miękkie zawieszenie, co nie zawsze sprawdza się na polskich drogach. Ale nie uważam tego za szczególnie wielki problem, tym bardziej, że sam komfort jazdy jest super :) Z częściami zamiennymi też nie jest źle, jeśli wie się, gdzie kupować.
~zarost
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Po wyżej 100000km wymienione wahacze, końcówki, drążek, łączniki stabilizatorów, półoś, regeneracja tylnej belki wszystko się rozsypało w przeciągu 4 miesięcy jedno zrobiłem 2 tygodnie spokoju i znowu coś zaczynało skukać.Sprzęgło do wymiany po 125000km masakra
~raiders
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
kupiłem samoachód z przebiegiem 88tyś, zrobiłem 30tyś i jak nic nie pukało tak dalej nic nie puka. Do tej pory nic nie robiłem przy zawieszeniu i ja na razie nic nie trzeba robić. zdumiewająca dobre prowadzenie na trasie. wrażenie jak by sie jechało dwa razy wiekszym samochodem.
~Lakyluk
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
To nie jest zawieszenie na nasze drogi ! ! ! Bardzo delikatne, po 90 tyś. wymieniłem już cały przód, teraz kolej na tulejki m-g w tyle. Pierwszy łącznik stabilizatora wymieniony po 30 tyś. Bardzo źle, że nie można wymienić samego sworznia w wahaczu (duży minus).
~Ceonieo
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Prowadzenie super....trzyma sie jak przyklejony (felgi 16´ 205). Komfort Ok. Tylko zawieszenie jest słabe w przodzie....stuka puka nawet po wyjeździe z warsztatu ( wahacze sworznie stabilizatory, tylna belka-rozłażące sie koła jak w scorpio)
~Rabek
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
komfort jak w większym aucie. należy obniżyć ciśnienie w kołach do 2,2 wtedy jeździ jak przyklejony i zawieszenie bedzie trwalsze, 2,4 pompuj na francuzkie drogi które są jak stół.
~Jazz-
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Duża nadsterowność, która mi osobiście pasuje. Szerokie opony poprawiają przyczepność. Ogólnie dobrze, ale po przesiadce z Vectry czuć różnice.
~Qn
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Auto dość sztywne, choć mało pewnie prowadzi się po zakrętach. Bardzo szybko wyrabiają się wahacze, stabilizatory.
Dziennik kosztów dla Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
6,3
~Mati
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Peugeot doskonale trzyma się drogi dzięki tylnej belce zapewniającej wygodę i wytrzymałość. Jest tania w eksploatacji.
Peugeot 206 Hatchback