Lista ocen Peugeot 206 Hatchback (539) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 744 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gizmo_mk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na wszelkie opinie o niezawodności, pisanej przez użytkujących 206, napisze BZDURA, ponieważ jeśli jest to egzemplarz zadbany, bezwypadkowy nic się nie dzieje, mimo 10 lat. Jest to wersja bez MUXa może dlatego, nie wiem... Ale ja oceniam niezawodność na 5.
~kontakt@lukasc.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Na razie ŻADNYCH \"drobiazgów\" poza nieprawidłowym wskazaniem poziomu paliwa i innymi mało istotnymi rzeczami, które nie mają wpływu na bezpieczną jazdę. Kontrolka od Air Baga ciągle świeci. Myślę nad zaklejeniem jej jakąś naklejką ;-)
~ryszard
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
sterowanie el. lusterkami - wysiadło; trzaski w drzwiach (mocno słyszalne); ogranicznik otwarcia drzwi - trzeszczy; kierownica nie wiem z czego zrobiona, ale powierzchnia już po 60tkm (3 lata) wyglądała jaby była pogryziona przez korniki - tandeta.
~piotr_martykowski
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
jeżdzę nim juz prawie rok nic sie nie dzieje wbrew opiniom niektórych nie kupuj francuza bo sie psuja mój sie nie popsuł a niemca tez miałem i 3500tys. zostawione w warsztacie jakos mnie nie przekonuje do ponownego zakupu auta z niemiec
~slavcar
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
na dystansie 72.000 km auto praktycznie bezawaryjne, poza wymianą kilku żarówek, przegubu drążka kierowniczego,włacznika swiatła cofania i prawego ramienia przełącznika z przyciskiem sterującym komputerem pokładowym nie wystapiły inne usterki.
~encke
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Padl przelacznik zmiany kierunkowskazow przy ok 35 tys. koszt 250zl. Mala dziura w rurze metalowej od plynu chlodzacego przy 40 tys. koszt 350zl z robocizna. Zaciski szczek hamulca recznegoprzy ok 60 tys. Wentylator przy 72 tys koszt 350 zl brak zamiennikow.
~peugeocik
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
samochód jest tragiczny, wiecznie coś jest popsute, jak nie migacze to, wtryski, skrzynia biegów, siedzenie, pompa paliwa, zamek drzwi, ciągle przepalają się żarówki, nawet spryskiwacze się popsuły.... tragedia a szkoda bo mogłoby być fajne autko...
~MATEO 206
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
po pierwsze serwisy daja wiele do zyczenia!!!wtryski siadaja 8 razy robili mi air bag i do tej pory cos jest nie tak:(cale zawieszenie skrzynia no coment.Silnik od wiatraka przy chlodnicy,łoźyska ale to po czsci moja wina zbyt szerokie kola:)
~alek25@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Poza zapalającymi się kontrolkami opcji których brak w tym aucie ABS , świece żarowe brak innych usterek . Pomaga odpięcie akumulatora na kilka minut . Takie rzeczy jak łącznik stabilizatora należy wpisać na stałe w program przeglądów !!

Usterki Peugeot 206

Peugeot 206 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtekx@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo niska jakość wykonania, skrzypią plastiki, wadliwie zaprojektowany mechanizm składania siedzeń przedmich, powoduje ich zacinanie się, blokowanie(wersja 3d), elektronika wrażliwa na wilgoć, wadliwie działają hamulce, klekocze klapa od bagażnika itd.
Peugeot 206 Hatchback