Lista ocen Peugeot 206 Hatchback (21) - Karoseria

Na liście zabraknie 1261 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majdan1991
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Właściwie gdyby nie moja ówczesna nieudolność, byłoby ok. Wokół wlewu od paliwa wyszło trochę purchli i za to się nie winię, ale kiedyś, próbując podnieść auto lewarkiem, nie złapałem go za ramę, tylko za podłogę, która wgięła się i ciągłość powłoki zapewne została przerwana. Od tamtej pory w tamtym miejscu rdza szybko zeżarła próg.
~jakub_jerzy_jaglarz
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Wiem, że moje auto jest już pełnoletnie. Wiem, że ma prawo miejscami rdzewieć, korodować, gnić. Progi, nadkola - to miejsca szczególnie na rdzę podatne, nadto dodam, że podobnie jest przy wlewie paliwa - wystarczy kilka razy zapomnieć o dokładnym wytarciu po zalaniu baku by mieć cudowne ślady odpadającego lakieru.
~Bogu48
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Ocynk zwiększa odporność na korozję, co na duży plus. Jednakże, w niektórych kolorach (czerwony, zielony i niebieski) zdarza się, że lakier bezbarwny (klar) lubo sobie odchodzić. W moim egzemplarzu widać to szczególnie na masce. Na szczęście, po okresie zimowym nie widać żadnej rdzy w tych miejscach.
~Olio
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak na taką klasę i cenę auta wg mnie jest super. W momencie pisania opinii - 14 letnie auto praktycznie bez oznak rdzy, blacha mogłaby być ciut grubsza, ale wiadomo - przełożyłoby się to na wagę auta, a jednak dzięki lekkiej budzie zawdzięczamy masę 206-szóstek występujących w rajdach WRC i KJS.
~cici
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
auto dość ładne ale największe wady karoserii to rysujący się łatwo lakier , klapa od bagażnika przecieka wodę do środka , ciężko chodzące tylne drzwi . najgorsze jest jednak umieszczenie rejestracji wystaje poniżej zderzaka już 2 razy zdarzyło się przytrzeć w miejscu gdzie inne auta stawają bez problemu
~Piotr
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Tu wygląd jest na prawde dobry, korozja prawie wogóle go nie zżera w przeciwieństwie do innych aut z tego roku. Prawie bo jednak znalazłem małe ognisko korozji na progu około 2x2 cm i nie głębokie, jednak i tak jest bardzo dobrze jak na takiego staruszka.
~Dawid
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Warto zwrócić uwagę na klapę bagażnika przy zakupie samochodu. Lubi się pojawiać korozja na podszybiu. Poza tym samochód jak na swój segment całkiem niezle zakonserwowany. Oczywiście w przypadku pojazdów bezwypadkowych.
~BiTurbo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Rdza, rdza, rdza. Co ciekawe głównym elementem, który rdzewieje jest wydech. Poza tym gniją progi, klapa bagażnika, okolica wlewu paliwa i czasem potrafi podłoga. Niby klasyka, ale dość kosztowna.
~Remas
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Rdza pojawłiła się w okolicach tylnego tłumika, poza tym jak na 20 letnie auto nie ma wstydu, Starzeje się godnie z wiekiem, coś tam wychodzi przy tylnej szybie ale nie ma tragedii jak na razie
Dziennik kosztów dla Peugeot 206 Hatchback
6,2
~Mobilfun
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
No u mnie srednio ale to wiąże się z ceną mojego egzemplarza, jest troche rdzy ale bez tragedii i pęka lakier, na tyle że da się to ogarnąć tanim kosztem i będę to robić bo szkoda autka
Peugeot 206 Hatchback