Lista ocen Peugeot 205 II Hatchback (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 159 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elpawlo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Kupiłem go za 500zł - jako prezent pod choinkę dla dziewczyny. Stan ogólny, zarówno mechaniki, blach i wnętrza bardzo dobry (do zrobienia był zderzak, kierunkowskaz i reflektor - na drodze wyrósł jakiś pies i poprzedni właściciel go ściągnął). Pojeździłem i będę się na Święta musiał z nim rozstać. Fajny jest, ale ja wole auta ponad 4,5m długości i przynajmniej V6 - a dziewczynie 205 się podoba bardzo. Uważam, że za taką kwotę auto w takim...
~Bartek W.
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Trudno tu mi się wypowiedzieć, ponieważ patrząc na stan w jakim kupiłem swoją 205-tkę, zdecydowałem przepłaciłem przy kupnie. Patrząc jednak na ceny na allegro, które wahają się w okolicach 1200 - 2200 zł, to mieszcząc się z ewentualnymi naprawami na dzień dobry w 3 tysiącach, uzyskamy auto które nam będzie służyć.
~offside
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Za 6 tys pewny samochodzik z super silnikiem. Jelsi nie byl bity nie ma mowy o rdzy- karoseria podwojnie ocynkowana. Ekonomiczny,c zesci dostaje sie bez problemu i za nie duze pieniadze, proste naprawy latwe do dokonania we wlasnym zakresie. Z czystym sumieniem POLECAM!
~Tomek82
Hatchback 1.8 D 59KM 43kW
Mam ten samochód już trzy lata, a wymieniłem już niemal wszystko! Podsumowywując wszystkie naprawy wyniosły mnie one ok 6.000 zł!!! Dodam, że mój peugeot wart jest teraz ok. 3.000 zł... Poza tym, że sypie sie w oczach nie mam mu nic do zarzucenia.
~bobik@onet.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
blaszka w idealnym stanie mimo 10 lat, silniczek chodzi jak zegarek zawsze zapala (raz sie zdarzylo chyba przez gorsze paliwo, ze nie chial zapalic bo swiece sie zasyfily), wnetrze dosyc solidne zdecydowanie lepiej wykonane niz np w fiacie UNO 5 letnim
~klops
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Grosze kosztuje. Taniej niż telewizor czy komputer :) Inna sprawa, że egzemplarze już raczej zmęczone ale czego się spodziewać za tysiąc złotych?
~grekow16
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Samochodzik przy zakupie niewiele kosztuje . Jak się kupi w dobrym stanie to będzie długo służył bez ponoszenia dużych wydatków na naprawę .
~blondyn20
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wykończenie jak na francuza wspaniałe zawsze dbali o styl i tu nie mam zastrzeżeń, a cena naprawdę śmieszna mały wielki tani samochodzik
~meshiash
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Zapłaciłem za niego 1300zł, jeżdżę już 3 rok i nic poważnego się nie zepsuło. Za tę cenę to głupi by nie kupił..
~kaktus[www.peugeot205.pl]
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jezeli chodzi o cene to oplaca sie go kupic gdzyz niektore modele mozna juz kupic w cenie malucha i stan ich jest bardzo dobry
Peugeot 205 II Hatchback