Lista ocen Peugeot 2008 I (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bazyli
SUV Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Widoczność jest mierna. Szyby są bardzo małe, mają bardzo wysoko poprowadzone dolne krawędzie. Na domiar złego kierowca siedzi daleko od przedniej szyby, która jest pochylona pod dużym kątem, co sprawia, że nie widać, gdzie samochód się zaczyna i kończy. Widoczność do tyłu nie występuje przez wysoko poprowadzoną linię tylnej szyby i bardzo szerokie słupki. Mogę powiedzieć, że standard, jak na samochody z podobnych lat, może nieco gorzej.
~Hamsi
SUV Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak to w tej klasy autach, słupek potrafi przy zakręcie w lewo przesłonić dosłownie cały zakręt. Cała koncepcja z ekranami na kierownicą dla osoby powyżej 175cm nie jest żadnym problemem. Widząc recenzję wytykających tu problem "ekspertów" można zauważyć, że większość z nich siedzi nieprawdłowo, zbyt rozłożona do tyłu.
~Luki
SUV 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Dobra wieczność do przodu, strasznie duża martwa strefa w bocznych lusterka, po zmianie z kia ceed na 2008 ciężko było się przestawić, ze 20 razy nie zauważyłem auta w martwej strefie, teraz za każdym razem przy zmianie pasa oglądam się za lewe ramię bo nie widać było auta w lusterku.
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Widoczność jest świetna. Siedzi się nieco wyżej niż w normalnej osobówce. Wpływa to na znacznie lepszą widoczność. Zawieszenie zachowuje się standardowo jak w każdym aucie tej wielkości. Najważniejsze że zachowany jest kompromis pracy zawieszenia (ani za miękki ani za twarde - w sam raz)
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Siedzi się z przodu super. Z tyłu osobiście drażni mnie pomiędzy pasażerami ten próg, sądzę, ze w aucie takiej klasy powinna być płaska podłoga, tak jak w 3008 czy C4 picasso. Ale poza tym jest wszystko super, z tyłu siedzi się też dobrze na fotelach, jest dobre radio z usb (2 wejścia), nagłośnienie itp
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Pozycja kierowcy wyższa niż w normalnych "osobówkach" - dużo ciekawsza i przyjemniejsza, ale powoduje do ograniczenie widoczności przed maską przy "ciasnych"manewrach.
~Irek B
~T.Kowalik
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Siedzenia wygodne , dobrze trzymają. Przy wysiadaniu denerwujący słupek C . Widoczność dużo lepsza niż w KIA Sportage , które również brałem pod uwagę. Dach panoramiczny za 1600 zł- rewelacja.
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Kierowca ma pełną regulacji fotela i zajęcie optymalnej dla siebie pozycji jest łatwe pasażerowie siedzą wygodnie siedziska i oparcia zapewniają komfort nawet na dłuższej trasie

Usterki Peugeot 2008 I

Peugeot 2008 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zawiedziony i rozgoryczona
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dobra - spodoba się osobom niskim bo więcej widzą siedząc w miarę wysoko. Mnie osobiście trochę nie podoba się widoczność ograniczona przez słupki.