Lista ocen Peugeot 2008 I (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bazyli
SUV Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Na komputerze często wyskakują jakieś losowe, nie związane w żaden sposób z rzeczywistością błędy, coś jak "choinka" w Fiacie 125p. Poza tym co chwilę jakieś drobiazgi związane z elektryką i elektroniką nieuniemożliwiające jazdy. Jak mniemam wynika to z kiepskiej jakości wykonania tych elementów.
~Łukasz
SUV Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak to francuz - czasem elektronika płata drobne figle, ale ogólnie podczas 4 lat eksploatacji niczym poważnym nas nie zaskoczył. Jedynym wyjątkiem była awaria klaksonu - wymieniony bez problemu na gwarancji.
~Piwek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Nie miałem żadnych przygód, wymiana tylko części eksploatacyjnych, przy Niemieckich i Japońskich autach jest niezawodny, co musi boleć Januszy motoryzacji, co wierzą w stereotypy.
~Luki
SUV 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Przy 33 tyś tylne tarcze i klocki !! 45 tyś km przednie tarcze i klocki. Pomimo naprawdę spokojnej jazdy. Teraz mam ATE tylne i 85 tyś km i nadal w dobrym stanie.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Samochód roczny, więc bez uwag, oby tak dalej. Jakość wykonania naprawdę dobra, jedyną uwagą jest inna wielkość szczelin, przy tylnych reflektorach, jak ktoś się przyjrzy.
~Irek B
~Tytus
SUV 1.2 PureTech 110KM 81kW
Brak, wymieniałem tylko części eksploatacyjne typu klocki hamulcowe, pasek rozrządu przy 100k przebiegu, czy oleje.
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Zostałem zaproszony przez serwis na wymianę jakichś śrub w zawieszeniu- ale jest to bezpłatne w ramach akcji. Nic ponad to
~romzem
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Na razie ok. Zbyt mało jeszcze przejechałem. Sądząc jednak po starszym bracie "208" może być całkiem dobrze.
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
jak już wspomniałem, tylko coś mi "bzyczy" na biegu jalowym, po wciśnięci sprzęgła dźwięk ten zanika.