Lista ocen Peugeot 106 II (86) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 138 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maurer
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Żadne fiatowskie wynalazki,seicenta czy inne pandy. merol czy bawara to to nie jest ale dla średnio wymagającego w zupełności wystarczy, a poza tym pali śmieszne ilości paliwa i gazu. Części droższe niż do fiatów ale jest od nich o wiele lepszy i trwalszy. Cena absolutnie jest dla tego autka odpowiednia dobre autko za dobrą cenę. Chociaż sprzedający nie chciał specjalnie spuścić bo to ma gaz, alumy, zimówki itd to się bardzo cieszę że wziąłem...
~BZ
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Kupiłem używanego, ale wersję podsportowioną z różnymi bajerami i to nawet dość drogo. U mnie sprawdził się doskonale. Teraz wersja z 2003 roku kosztuje ok. 5-7 tys. (zależy od przebiegu). Według mnie bardzo warto. Trzeba będzie w takiego włożyć ok. 1,5-2 tys. zapewne w jakieś naprawy (jak nie teraz to za rok), ale za taką cenę wg. mnie to genialny wóz. Jeszcze dobrze się trzyma (zero korozji), jeszcze umie jeździć, nadal jest pakowny, a już...
~Sportivo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dziś takie auto można kupić już za 6 tys. zł. Wydaje mi się, że nie jest to sporo choć z drugiej strony nie ma co za te pieniądze oczekiwać gruszek na wierzbie. Moje, jako wersja Husky, ma podgrzewane fotele, oryginalnie przyciemniane szyby z tyłu i boku oraz manualny szyberdach. Jak wcześniej pisałem, polecam osobom młodym jako pierwszy zakup na potrzeby dojazdu do szkoły czy pracy.
~golab@polbox.com
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
W standardzie w tej wersji (Coktail - limitowana wersja na koniec roku 1999): poduszka dla kierowcy, obrotomierz, instalacja radiowa z głośnikami, lakier metalik, lakierowane zderzaki, halogeny przeciwmgielne, napinacze pasow, w sumie kosztował 31.423 zł .Nie jest to może rewelacja jeśli chodzi o wyposażenie, ale jakość wykonania oceniam bardzo dobrze.
~Agnieszka
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Roland Garros, wyposażenie: abs, elektryczne szyby i lusterka, dwie poduszki, wspomaganie kierownicy, radio clarion (świetny dźwięk!), immobilizer, szyberdach i piekny, oryginalny zielony kolor, wyróżniający moje autko w tłumie innych. żadnych poważnych usterek od dnia nabycia tj. lipca 1998. Ten model ma u mnie dożywocie!!!
~bart
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
dla mnie bardzo dobra, 2003 (marzec), kupiony w 2005 (sierpień), książka serwisowa, ściągnięty z holandii po stłuczce (wymiana refkeltora, zderzaka z przrodu i bocznego błotnika, rama i zawieszenie w całości), CD, szyber-dach - z naprawą i transportem 20 000 (koszty rejestracji są mało ekonomiczne, ale to niezależne od samochodu).
~littlejacob
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Testowany egzemplarz za 1600 złotych sprawdza się w codziennych dojazdach do pracy, a także jest dobry w podróży. Aczkolwiek mógłby mieć wygodniejsze fotele i nieco mocniejszy silnik, ponieważ kultura jazdy w Polsce jest na niskim poziomie - \"k...a, jedź szybciej tym g....m Peugeotem\".
~BernardP
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Auto ładne, bardzo kobiece, może się podobać. Wnętrze ma kolorowe tapicerki, bardzo przyjemne miękkie tapicerowanie drzwi i foteli, lecz plastik kokpitu przeciętny. 15-letnie egz. chodzą po 3 tys zł. Jako drugie auto w rodzinie lub dla początkującego kierowcy jak znalazł.
~bart
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
wolałem mniejszy, ale w lepszej wersji, niż ´pustego´ większego, ale dzieci jeszcze nie ma, a wzrostem (razem 3,26) i wagą (razem 105 kg) razem z ukochaną, jesteśmy raczej skromni :). Jak nie masz 190 i dwójki dzieci, samochód na miasto super. Duży pies się mieści!
~kaczik944
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Znajdzcie autko z tak swiezego rocznika, za taka cene, dajace taka frajde z jazdy i stosunkowo tanie i wszedzie dostepne czesci. Polecam nie bawic sie IMMOBILISEREM na kod (rada z Servisu) czasem mu sie cos lubi ponoc porabac a wtedy koszta sa dosc spore.