Lista ocen Peugeot 106 I 1.1 60KM 44kW 1991-1996 (38) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nerag
Hatchback 1.1 60KM 44kW
W zimie zimno, na skrajnym mrozie przednia szyba nie chce odmarznąć (zdarzyło mi się 2 razy), od tego czasu zasłaniam chłodnicę kartonem, z kartonem autko szybko się nagrzewa. W lecie gorąco i na to już niema lekarstwa. Tragedią jest (w moim jednym z pierwszych modeli 106) brak nawiewu z środka deski rozdzielczej co powoduje zamarzanie prawej ręki kiedy lewa ma już ciepło. (zagrzanie całego auta zajmuje te 10 minut i trzeba to jakoś wytrzymać)
~Kama1304
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Latem wieje od razu zimne lub ciepłe powietrze, zależy jak ustawie.Zimą już po kilku minutach będzie wiać gorące powietrze i bardzo dobrze ogrzewa malutki samochodzik.Ogólnie rzecz biorąc podczas jazdy w sekundę mogę zmienić nawiew z zimnego na naprawdę ciepły.Właśnie to zdziwiło mojego znajomego który nie spodziewał się, że tak szybko przechodzi z zimnego na ciepłe i na odwrót.
~btj
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Wnętrze bardzo szybko się nagrzewa, nie ma żadnych problemów z odparowywaniem szyb i wentylacją. Klima bardzo obciąża silnik, ale to normalne przy tak małej pojemności. Na szczęście mam szyberdach, który jest niezastąpiony w upalne dni.
~filas
Hatchback 1.1 60KM 44kW
gotuje mi wodę wentylator za późno się włącza.wyrzuca wodę kurkiem,auto traci ogrzewanie.fatalnie muszę wozić ze sobą baniaki z wodą.uszczelka pod glowicą nie jest winna a chłodnica jest nowa.był już u wielu mechaników ale nikt mi nie pomógł
~ja
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Wszystko tak jak powinno być, chwilę po ruszeniu w samochodzie robi się bardzo ciepło. Klima jest ok, ale po jej włączeniu silnik jest bardzo obciążony, nie nadaje się do używania w mieście.
~Piotrek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Ogrzewanie zimą spoko, samochód dość szybko się nagrzewa, gorzej z wentylacją latem czasem bywa w nim cholernie gorąco. Całe szczęście, że w moim egzemplarzu jest szyber dach który trochę ratuje sytuacje.
~Przemysław Muszyński
Hatchback 1.1 60KM 44kW
W lato gorąco, wiadomo, auto bez klimy w zimę szybko się nagrzewa, przy sprawnych nawiewach szyby nie parują, ogólnie jest dobrze, jak na autko bez klimy ;)
~Dżoan
Hatchback 1.1 60KM 44kW
dość gorąco gdy włączy się ogrzewanie, a zimny nawiew naturalnie w gorące dni przeistacza się w \"gorącą, buchającą parę\"
~mucha1234
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Tylko nadmuch, ale czego można oczekiwać od autka za tak małą cenę, także źle nie jest, w lato zawsze można szyber dach otworzyć ;)
~emer
Hatchback 1.1 60KM 44kW
grzeje b. dobrze i szybko w zimie, nie mam problemow, to jest naprawde duzy plus, co do wentylacji to tez jest dobra,