Lista ocen Peugeot 1007 1.4 i 75KM 55kW od 2005 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chomigh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak do tej pory musiałen przetrzeć kilka razy kurz z prowadnic drzwi ponieważ "trzeszczały" przy zaciąganiu, a zrobiłem już nim 19tyśków... Poprawka: wysiadło firmowe radio (Blaupunkt) oraz zaciął się serwomechanizm od elektrycznego otwierania drzwi (zamka). W serwisie chcieli wymieniać mi cały zamek zamiast drobiazgu 2*5cm - brawa dle serwisu :-(
~r0b0
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
2 razy komputer zgłupiał i nie można było pilotem zamknąć drzwi. Na szczęście po ręcznym zamykaniu wszytko z powrotem działało. Od razu po kupnie auta trzeba było naprawiać szyberdach - ale to podobno wada występująca w wielu 1007 i właściciele byli wzywani do wymiany kpl wkrętów. Od tamtej pory (4 miesiące) nic się nie dzieje.
~zadowolony
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest jednak trochę problemów z drzwiami. W lecie zdarza się, że nie chća się otworzyć automatycznie, trzeba im wtedy pomóc (najpewniej kwestia kurzu). W zimie znowu mają tendencje do niezamykania się (śnieg, wilgoć). Ogólnie i tak są rewelacyjne :-) Poza tym nie stwierdziłem innych problemów.
~Adam Myslowice
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nawet nie komentuje ... W sumie nie wiem - super sprawa z tymi drzwami tylko bylem 2 razy w serwisie - najpierw zaczely sie te od kierowcy szybciej zamykac, potem jakies zgrzyty ! Szok - dopracowane jak polonez . Zenada !
~DAREK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
DO DROBIAZGÓW MOŻEMY ZALICZYĆ DWUKROTNIE WYMIENIONY SIŁOWNIK KLAMKI W CZASIE 7 LAT. PIERWSZY RAZ NA GWARNCJI. DRUGI RAZ KOSZT SIŁOWNIKA W ASO TO 200PLN.
~obytakdalej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jak na razie ok ,zimą potrafi zaszwankować czujnik zamykania drzwi ,przepalające się żarówki można wymienić za małe pieniązki ,tylny tłumik łapie rdzę
~amsz
1,5 roku juz jezdze i na razie nic i ok w koncu nowe auto