Lista ocen Peugeot 1007 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marjanek
Hatchback 1.6 HDi 110KM 81kW
Za ok 20.000zł kupiłem auto z przebiegiem 20.000km, bez grama szpachli, przebieg realny, sprowadzone. Felgi 16\" dodają uroku, przyciemnione szyby - wszystko fabrycznie. Z zewnątrz prezentuje się fajnie, drzwi stają się z czasem fajnym dodatkiem - nie trzeba się ich bać. Idealne do jazdy miejskiej, na trasy też się nada, ale raczej polecam na miasto. Kiepskie, twarde plastiki, z czasem się wyrabiają to na minus, ale nie jest to...
~BARTEK31
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
ZALETY: 1:można jeżdzić na okrągło i człowiek się nie męczy 2:hamowanie jest znakomite 38m 3:Jak się turbina zozkręci to wyprzedzanie TIRa jest przyjemnością (można powiedzieć że czym szybciej jedzie tym szybciej przyspiesza) 4:samochód ma znakomite twarde zawieszenie 5:DZWI TO ZNAKOMITY POMYSŁ 6:ELEMENTY KAROSERI I NADWOZIA WZOROWE WADY: 1:brak bagażnika 2:słaby silnik do miasta 3:jakość plast. w kabinie to dno!!!!!! 4:W praktyce...
~r0b0
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto kupiłem w promocji rocznika 2005 pod koniec wiosny 2006 za ok 65% ceny katalogowej (bogato wyposażony) i uważam za strzał w dziesiątkę. Gdybym jednak miał za nie zapłacić ponad 65 tys głęboko bym się zastanowił... i kupił inne. Ale nieprzeciętność kosztuje.
~Chomigh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nowy jest za drogi w zakupie! Mi udało się zakupić samochód który służył jako demonstracyjny-17tys. w kieszeni... Tak bym pewnie skończył na jakiejs "szkodzie favorit"... Cena jest jedyną przeszkodą w popularności tego wspaniałego autka!
~obytakdalej
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
nowe autko w tej wersji kosztowało ponad 68 tyś zł po kilku latach można dostać używane z małym przebiegiem za 1/3 ceny to mocna alternatywa dla dużo droższego rocznikowo mercedesa klasy A
~LuzakJacek
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
kupilem w promocji rocznika 2005 po rabacie za auto w wersji Trendy z klima, 4 airbagami i cala reszta zaplacilem 48 tysiecy, co przy tym silniku i wyposazeniu jest naprawde dobra cena.
~Szczecinianin
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Tyle wygod nie mialem w zadnym wczesniej posiadanym aucie dla zony piekna zabawka za male pieniadze u Niemca za wszystkie dodatki placi sie extra tu full wypas w standarcie?!
~DAREK
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
SZKODA, ŻE Z UWAGI NA MAŁE ZAINTERESOWANIE PRZERWANO PRODUKCJĘ TEGO AUTA. ALE DZIĘKI TEMU MOŻNA BARDZO TANIO NABYĆ UŻYWANĄ 1007-KĘ.
~(3cik)
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kupiłem ten samochód używany (3 letni) za około pół ceny salonowej nowego egzemplarza. Nie mam powodów do narzekania.
~Mariusz
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
auto tej wielkości z autoklimą, autoskrzynią i silnikiem 110 km za 55 tys 7 airbag - to nie jest źle