Lista ocen Opel Zafira A 2.0 DTI 16V 101KM 74kW 2000-2005 (60) - Widoczność

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Adamski
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
moja uwaga tez dotyczy słupków. trzeba uważać co sięza nimi kryje!!!! przy parkowaniu lusterka boczne nie oddają tego jak rzeczywiście daleko jest tył tzn nie mogę ich ustawić, żeby zobaczyć tylną część - boczną autka muszę się podnieść i zbliżyć w stronę pasażera (mam 176cm) , oraz jak daleko są tylne felgi(aluminki) od chropowatych kantów wysokiego krawężnika!! generalnie ciulowa optyka lusterek bocznych!!!!
~gerth
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Raz mało co skasowałem rowerzystę, pieszy ledwo uszedł - boczny słupek to naprawdę kiepska sprawa, może Opel pomyślałby nad jakimś innym patentem (półprzezroczystym słupkiem)??? Poza tym OK - dziewczyny z metra cięte wszystko widzą też (można wysoko siedzieć, choć w Touranie podobno widziała jeszcze więcej) ;-))
~grzegorz
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
widocznosc super tak ogolnie na trase bdb w miescie przeszkadzaja slupki przednie tzeba uwazac na lukach przejsciach i skrzyzowaiach brdzo kolizyjne boki i tyl jaknajbardziej ok. ocena dobra tylko za wysokie posadowienie kierowcy i duze szyby ninus za slupki.ogolnie poza kilkoma incydentami ze slupkami wrazenie zadowoenia.
~Jaymzarf
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Trochę za szerokie słupki z przodu auta, zbyt wiele zasłaniają, szczególnie przy odsuniętym fotelu do tyłu. Widoczność do tyłu ogranicza wysokość usadowienia pasażerów, jednakże asferyczne lusterka boczne pokazują wystarczająco dużo.
~dziki.dzik@wp.pl
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
przednie słupki - chyba wszyscy wiedzą, lusterka duże = rewelacyjna widoczność, porównuję z moją wcześniejszą vectrą B - ładnie lusterka wyglądały ale jeśli chodzi o widoczność 1 : 0 dla Zafiry
~Paul
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Jestem zadowolony.Z góry więcej można zauważyć. Wszytko da się ustawić tak aby widzieć. Słupki przednie...cóż tak ich uroda i trzeba się przyzwyczaić. Parkownie bez kłopotu. Parctronic pomaga.
~Andre
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Widoczność dobra ale zbyt szerokie słupki przednie powodują czasem nie dojrzenie pieszego. Rewelacyjne szerokie lusterka boczne dają możliwość wyeliminowania martwego pola.
~Robercik
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Siedzi się wysoko, prawie jak w busie widoczność rewelacja. Duże lusterka krótki przód, parkowanie wygodniejsze niż w nie jednym kombi.
~wyluzowany tata
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
jak na malego vana jest wporzadku, parkowanie rownolegle dosc proste (bez parkotronika) dosc wysoki mozna jezdzic po kraweznikach (oczywiscie jak trzeba ;) )
~mariow777
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Siedzi się wysoko i widoczność byłaby doskonała gdyby nie przednie słupki z trójkątnymi okienkami. Przez to na pasach można walnąć pieszego.