Lista ocen Opel Vivaro A (52) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eugeniusz Lipiecki
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Zauważyłem i usunąłem: 1/ Klapka od bezpieczników - powypadały zawiasy, więc przykręciłem ją blachowkrętami. 2/ Wypadający z gałki zmiany biegów element z układem obrazującym biegi - przykleiłem klejem, który umożliwia demontaż. 3/ Wypadający chwyt klapy drzwi tylnych - po podgrzaniu zatrzasków i odchyleniu na zewnątrz założyłem i jest ok.
~ANEMAR2@OP.PL
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
TO W SUMIE ZACZYNA SIE OD DROBIAZGÓW-TRZESZCZACE PLASTIKI,PEKAJACE ZATRZASKI PRZEŁACZNIKA OPUSZCZANIA SZYB NA DZWIACH,ZACINAJACA SIE LINKA REGULACJL FOTELA KIEROWCY ITD-IRYTUJACE,WIECZNIE OTWIERAJACY SIE KOREK WLEWU ZBIORNIKA SPRYSKIWACZA,PO OK 100 TYŚ. PADŁ REZYSTOR DMUCHAWY JEDYNE 450 ZL-NIE WYSTEPUJE JAKO ZAMIENNIK!!!!!!!
~Pierdtx
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
odpodające uszczelki,śruby w podłodze umieszczone w głębokich otworach gdzie osadza się brud i wilgoć.Odstająca krawędż górna drzwi bocznych,Spadająca pokrywa zbiornika spryskiwaczabrak osłon (siatki) na zderzaku na dużych wlotach powietrza do chłodnicy.Problem z dowrotnym zamykaniem tylnych drzwi itp.Mnóstwo niedoróbek
~krzysio
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
porażka, kierownica starła się po 60000 km, gałka biegów jeszcze szybciej, słabo spasowane plastki konsoli przedniej wymagają pilnowania i przykręcania ich mocowań, częste włączanie się lampek na tablicy rozdzielczej sygnalizujących błąd wymagających kasowania przez komputer
~mirzaw@op.pl
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
1. na samym początku trochę problemów z elektroniką - w serwisie nie chciało im się kombinować to wymienili cały komputer - teraz jest spoko 2.chyba jak u każdego wypada zaślepka lewarka zmiany biegów; i zawsze wpada mi pod siedzenie - strasznie irytujące
~Suchodolski
Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW
Jak narazie naprawa przedniego zawieszenia . Samochód wszedł mi w tryb awaryjny okazało się że przy przeglądzie nie została skasowana inspekcja niestety trzeba było ponownie wymienić olej oraz filtr oleju by odblokować auto.
~Jarek
Combi L2 2.5 CDTI 146KM 107kW
Awaria instalacji elektrycznej ( przetarta wiązka pod maską - niepotrzebnie wymieniłem EGR , bo tak pokazywał komputer) , awaria kostki stacyjki , awaria alternaora.A tak , popierdułki.
~kacper
Van z pojedynczą kabiną L2 2.0 CDTI 114KM 84kW
Jakieś spadjące linki od regulacji nawiewu i ogrzewania,2xprzepalający się włącznik stopu pod pedałem hamulca,wymiana wyjącej uszczelki szyby czołowej,zepsuta klamka tylnych i bocznych drzwi.
~slawekvipsc
Van z pojedynczą kabiną L1 2.0 CDTI 114KM 84kW
Jak do tej pory przejechałem 23500 km nic się nie zepsuło. Olej wymieniam co 15 tys.Od razu robię też przegląd całego podwozia, klocków itp. Auto odpłaca się bezawaryjnością.

Usterki Opel Vivaro A

Opel Vivaro A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mario
Van z pojedynczą kabiną L1 1.9 TD 100KM 74kW
Samochód przy przebiegu ponad 130tyś km nie wykazał żadnych poważnych usterek, jedynie co można by poprawić to centralny zamek w drzwiach, jakoś dziwnie chodzi.