Lista ocen Opel Mokka I SUV (46)

4,1
~peter_pan
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Przyjemny, wysoki samochód (SUV czy crossover - a jakie to ma znaczenie?), sprawnie spisujący się w mieście i pozwalający na na średnie wypady (bez zmęczenia). Dałbym ocenę "bardzo dobrze", bo do doskonałości jeszcze trochę.
4,1
~ankla
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Mam to auto od tygodnia, więc narazie to tylko wstępne uwagi. Przeszedłem na ten samochód bezpośrednio po BMW 320D , gdyż miałem dość niskiego samochodu, do którego trudno wsiąść wysokiemu facetowi i jeszcze trudniej wysiąść/ chociaż sama jazda nim to bajka / . Teraz siedzę wysoko, wsiadam bez wyginania się i - o dziwo w środku z przodu jest naprawdę sporo miejsca. Pasażerowie z tyłu, zwłaszcza wysocy mają gorzej, no ale to auto ma w końcu... (Silnik)
~w.mysza
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Ładne, wygodne, funkcjonalne (wersja cosmo) zakupione na wyprzedaży rocznika dzięki czemu zdecydowałem się na wybór "rocznego auta" ale za to w bogatszej opcji.
~Marek
SUV 1.7 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Ogólnie auto dobre. Mam je dopiero miesiąc więc trudno coś więcej opisać.
~andrutek
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Uważam, że to bardzo udany samochód. Najlepiej dla 3-osobowej rodziny. Byłem nim we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii i na Ukrainie i nie było żadnych problemów. Moja Mokka, to jeszcze ta pierwsza wersja z niemieckim silnikiem, produkowana w Korei.
~Marlon Brando
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Na temat wyglądu Opla Mokki powiedziano już wiele pozytywnego. Autko modne i przykuwające spojrzenia.
2,2
~Jacek Guzowski
SUV 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
2 gwiazdki dam za wypozażenie samochodu, które mimo wielu wad wciąż robie je atrakcyjnym. Kamerka cofania, czujniki parkowania z przodu, podgrzewane fotele i kierownica, wbudowana nawigacja, lampy xenon samo poziomujące się, strefowa klimatyzacja. I to by było na tyle. Auto bardzo awaryjne, głośne, nie wygodne i małe.
2,2
~Jacek Guzowski
~dzbanek
SUV 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Bardzo dobry samochodzik pod warunkiem, że nie chcesz przewozić dużego bagażu - bagażnik jest po prostu przeciętny. Na plus zasługują opcjonalne siedzenia AGR - są po prostu rewelacyjne oraz kamerka cofania. Na minus zbytnia hałaśliwość powyżej 3 tysięcy obrotów/min oraz słabiutkie hamulce, przynajmniej w porównaniu do Forda Mondeo.
Dziennik kosztów dla Opel Mokka I SUV
8,3
~enjot 4444
SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Kolejny Opel i nie mam skali porównawczej. Samochód ogólnie dobry, ale bez jakiś "wystrzałów". Zwykły mały SUW i to jedyna jego zaleta.
Opel Mokka I SUV