Lista ocen Opel Meriva I 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2002-2010 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VoytasJr
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Noo autko troche za drogie..za swoj model zaplacilem 96 tys zl..auto jest praktycznie kompletnie wyposazone..ale oczekiwalem wiecej (jakosc materialow (widac na siedzeniach kazda plame)..i ta tandetna imitacja aluminium na desce rozdzielczej (przez przypadek wylal mi sie odswiezacz powietrza..na deske..i pod wplywem ciepla aluminiowa folia po prostu odkleila sie od deski Oo..to juz jest wg mnie lekkie przegiecie:/)
~Robercik
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Za niezbyt wygórowaną cenę otrzymujemy bardzo wygodne autko. Niewielkie rozmiary sprawiają że manewrowanie jest dziecinne proste. Samochód który posiadam ma 9 lat - uważam że jego stan jak na taki wiek jest wręcz wzorowy. (tapicerka nie posiada śladów zużycia, pokrętła, manetki, dźwignia zmiany biegów również. Na kierownicy widnieją lekkie ślady użytkowania)
~pla.neta@op.pl
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto sprowadzone z Niemiec (600km od granicy z PL) od pierwszgo właściciela zabrane spod domu (nie z komisu od Turka) po sporej negocjacji ceny (400 EUR) wraz z 4 oponami zmowymi na felgach i pełnym zbiornikiem paliwa, z przebiegiem 117tyś.km, unfallfrei, po rejestracji około 5 tyś.zł mniej w Polsce niż z ogłoszenia...chyba nie muszę kończyć tej wypowiedzi...
~pitro14@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Autko w 100% warte swojej ceny. Za takie pieniądze nie kupimy innego równie fajnego autka w tej klasie. Postaram się dodawać nowe opinie po okresie kiedy bardziej się z tym autkiem \"zapoznam\". Rocznik 2005 (grudzień)- przebieg 64000. Zobaczymy co będzie gdy stuknie pierwsze 100000. Jak narazie mogę autko każdemu polecić.
~mario75
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Ciężko trafić używanego diesla w dobrym stanie mimo niskich przebiegów jakie mają, jednak można go sprowadzić w dobrej cenie. Na tle innych aut bardzo atrakcyjny minivan. Niestety jeśli zacznie się psuć naprawy należą do bardzo drogich właśnie w wersji 1.7 CDTI - radzę się zastanowić przed kupnem.
~Bunio
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Ja swoja Merive sprowadzilem ze Szwajcarii jako jednoroczna.Mam prawie pelne wyposazenie,sliczne felgi i webasto.Cena jaka zaplacilem,lacznie ze sprowadzeniem i rejestracja,byla ponizej wartosci gieldowej wiec jestem wiecej niz zadowolony.Samo webasto kosztuje fortune.
~cezar5@tlen.pl
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Co do ceny to auto nowe w salonie jest drogie ale można kupić sprowadzone auto z fajnym wyposażeniem w dobrej cenie oczywiście trzeba wiedzieć jak auto wyglądało przed sprowadzenie – naprawą
~Sławek C.
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Cena nowego auta mojej wersji ENJOY wraz z dodatkami 80tys. - trochę dużo. Auto po dwóch latach przedział 35 do 42 tys. złotych. JEst to w miarę poprawne, tym bardziej że nie ma ono odpowiedników na rynku
~hubert.klok@pandora.be
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Cena wersji benzynowych ok, ale dopłata 12000 PLN za CDTI to rozbój w biały dzień. Na zachodzie różnica wynosi okolo 1500 EUR !!!!!!!!!!!!!
Dziennik kosztów dla Opel Meriva I 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
~Użytkowanik Opla
Minivan 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Za takie pieniądze można mieć naprawdę SUPER, PORZĄDNE, EKONOMICZNE, BEZ AWARYJNE, POJEMNE, PRZYTULNE autko :-)