Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Simon
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOFLEX 140KM 103kW
Na prawdę dobre solidne auto, za niewielkie pieniądze. Kupowałem Auto z leasingu z Dani po 4 latach z przebiegiem 188. Pełen serwis auto. Zrobiłem 25 tys. i wszystko nadal w dobrej kondycji. Za auto dałem 37 tyś. więc za te pieniądze ma wszystko co potrzebne do jazdy :)
~All
Sports Tourer Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
No cóż jakość kosztuje, dlatego Insignia w ładnym stanie i wyposażeniu musi swoje kosztować, Jeśli ktoś na to nie zwraca uwagi może kupić tańszą. Ja wolę tą pierwszą konfigurację. Wsiadając do samochodu musimy czuć się dobrze, wnętrze nie może odstraszać.
~bidzej
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
Kiepskie wykonanie (szczególnie widoczne na samym środku deski rozdzielczej), źle działające systemy wsparcia kierowcy, ciasnota w środku, silnik jak na swoje parametry słabo radzący sobie z samochodem. Spodziewałem się dużo więcej.
~Dariusz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Kupowałem używany więc z tego stosunku jestem zadowolony. 7 letnie auto za 1/4 początkowej ceny to coś na czym mi zależało. Długo szukałem sprawdzonego auta z polskiego salonu i się nie zawiodłem.
~romuald
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
stosunek jakosc cena u mnie zdecydowal przy zakupie, passat i skoda odpadly w przedbiegach ze wzgledu na cene, w zasadzie opel byl najtanszym sredniej klasy kombi o mocy w okolicach 163KM,
~Nopler
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Wysoka cena - słaba jakość wnętrza. W wielu miejsca auto sprawia wrażenie, jakby panom z opla już się nie chciało - "dobra bierz pan to jedź już".
~Piotrek
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Za taką kwotę oczekiwałbym czegoś bardziej dopracowanego. Mam porównanie do kilku innych marek i wiem, że Opel mógłbym się bardziej postarać.
~aprox99
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI Ecotec 136KM 100kW
Za rok 2016 z przebiegiem 90 tys.xenon,nawigacja,AGR fotele, tempomat ogrzewane siedzenia itd.za 10300 euro jest ok
~Artur
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
UWAŻAM ZE AUTO JEST ZA DROGIE W SALONIE KOSZT MOJEJ WERSJI TO PRAWIE 175 TYS ZŁ DLA NAJMU DŁUGOTERMINOWEGO ZJECHALI DO 148 TYS.
~Zegarmistrz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Ople w Polsce są za drogie. Serwis też do tanich nie należy. Tym razem jednak odczuwalna jakość idzie za kosztami stąd taka ocena.
Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting