Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting (19) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~florek
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
biegi wchodzą płynnie i lekko, jakies 80-100tys to miasto, reszta trasy jakis luzów na lewarku brak. Jedyne co to od około 150tys przebiegu czasem podczas zmiany biegu w maksymalnym momencie obrotowym, lekko ślizga się sprzęgło, ale w codziennej(normalnej) objaw nie występuje, Zrobiłem już tak 70tys i jeszcze pewnie ze 30 zrobię.
~Tomasz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Bardzo dobra ale jednak to tip tronic, jak dla mnie troche za szybko zmienia biegi (już przy niecałych 2 tys obrotow) nawet jak sie mocno wcisnie pedał gazu, ciężko na danym biegu dojść do 4 tyśobrotów, za to na trybie manulanym i z łpatkami zmiany biegów idzie jak rakieta :)
~Dariusz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
I co z tego że dłuższy skok niż w innych autach. Jak na limuzynę na trasę to wogole nie wpływa na komfort. Nie jest to sportowe auto. I również nie zauważyłem żeby było gorzej niż w Fordzie. Jak dla mnie to jest w sam raz.
~bidzej
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
Mocny punkt tego samochodu. Przełożenia dobrane w sam raz do raczej dostojnego, ale wystarczająco dynamicznego przemieszczania się. Świetna na autostrady (długi 6 bieg). Precyzja działania ok.
~Zegarmistrz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Przy właściwym używaniu sprzęgła skrzynia zmiana biegów odbywa się precyzyjnie, a przełożenia są dobrze dobrane. Na 6tym biegu przy 170km/h predkość obrotowa nieznacznie przekracza 3tys obr/min.
~Nopler
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Skrzynia haczy między trójką a czwórką, jest jednak lepsza na autostradzie przy przejściu 4->6 niż w najnowszej skodzie octavii. Przycisk od wstecznego jest bardzo luźny i lata.
~aprox99
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI Ecotec 136KM 100kW
Biegi przerzuca się bardzo fajnie,chociaż w e fieście z 2016 roku to bajka.Przy zimnym silniku i szybkiej zmianie haczy niekiedy troszkę 2 bieg
~Simon
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOFLEX 140KM 103kW
Fajnie, ale od 4 w górę. Biegi 1-3 wchodzą trochę ciężko. W Mazdzie 3 z 2010 skrzynia jest znacznie bardziej precyzyjna.
~Artur
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
TO MÓJ 1 AUTOMAT - OGÓLNIE TO ROZCZAROWANY JESTEM BO AUTO TO POWOLNY MUŁ W PORÓWNANIU Z POPRZEDNIM Z MANUALNĄ SKRZYNIA 163 KM
~Janekole
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Skrzynia szarpie i "ponadprzeciętnie" długo się zastanawia czy już zmienić bieg
Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting