Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting (19) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Spalanie w cyklu mieszanym około 7 l/100km. Przeglądy w ASO kosztowo podobne do Skody. Przez dużą masę szybciej lecą niż w Superbie II klocki i tarcze. Po 45 tyś km wymianieniałem klocki z przodu. W Skodzie było to może po 120 tyś. km. Przy 90 tyś. będzie wymiana tarcz i klocków. Koszty wyższe przy wymianie opon - standardowy rozmiar to 245. konkurencja stosuje węższe - tańsze opony.
~marian
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
Hej. zrobiłem insignia jakies 7tysiecy. głownie sam ale z 3 osobami na pokladzie wynik wzrasta moze 0.2l Srednie spalanie z ostatnich 4.5 tys km wynosi jakies 7.5-7.6 w cyklu 30% miasto i 70 trasy krajowe i ekspresowe. Jezdze dymanicznie i dosc szybko. Trasa 160-170. Krajowe tez troche szybciej niz 90. Ogolnie jak na 1700kg i 195km to spalanie calkiem calkiem.
~Simon
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOFLEX 140KM 103kW
Auto dość tanie w eksploatacji. Części dostępne i niedrogie, wymiany jak we wszystkich autach, nawet w serwisie o ile mówimy o eksploatacji. U mnie za wymianę uszczelki smoka serwis zażyczył sobie 2000 :|, Koszt w innym warsztacie 350. Spalanie przyzwoite w mieście na krótkich odcinkach 7-8. Na trasie to już inna bajka. Między 5-7 zależy od drogi.
~Dariusz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Poza wymianą płynów narazie nic nie dorzuciłem. Poprzedni właściciel wymieniał świece żarowe tylko i raz chłodnicę klimatyzacji. Oby tak dalej się sprawował. Niskie spalanie w tym aucie na duży plus.
~Maruda
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Serwis nizej niz VW i duzo nizej niz BMW/ AUDI Spalanie srednie z 51 tys km mam 6.1 na komputerze. Rzeczywiste jest 6.6 L/ 100km. Zdecydowana wiekszosc przebiegu to trasy
~Zegarmistrz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Auto służbowe więc trudno mi być obiektywnym :) Zużycie paliwa to około 7l/100km średnio gdzie połowa to dłuższe trasy a reszta to jazda po mieście i wypady po 100-200km.
~mac
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI Ecotec 136KM 100kW
Silnik dynamiczny i oszczędny, niestety bardzo mała różnica między tym silnikiem a 2.0 CDTI 170km zepchnęła ten silnik na margines, ja osobiście go polecam !
~romuald
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
srednie spalanie z 40 tys KM to 6.2l ale komputer oszukuje, w rzeczywistosci wiecej o +0.5l, choc dalej to rewelacja
~bidzej
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
Spalanie na prawdę jest żałośnie wysokie, porównywalne z mocniejszymi silnikami benzynowymi 2.0 turbo.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~florek
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Koszty przeglądów w ASO opel do zaakceptowania, ale jakieś klocki, tarcze to juz poza....
Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting