Lista ocen Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Auto użytkowane od 11 miesięcy i w tym czasie miałem awarie: 1. Skrzypienie z okolic bagażnika. 2. Skrzypienie całego środkowego tunelu wraz z deską. 3. Przy wyższych prędkościach czujniki ciśnienia w kołach potrafią stracić łączność z komputerem. 4. Komputer potrafi nie zapamiętać ręcznego ustawienia trybu podświetlenia ekranu dzień/noc. 5. Korozja na tylnych elementach chromowanych.
~Szafa
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
Przez 5 lat zepsuło się: 1. kamera cofania (rozszczelnienie) 2. Czujnik martwego pola (skończył żywot po 3 latach) 3. Automatyczne otwieranie klapy (dramat. klapa sama się otwierała w korku. bardzo irytujące) 4. Zagłówek kierowcy się popsuł
~Simon
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOFLEX 140KM 103kW
Bardzo dobrze. Przez 3 lata zero awarii zawsze odpala i wiezie do celu. Wymiana tylko eksploatacja. Przy pierwszej wymianie oleju zrobiłem też uszczelkę smoka bo to częsta wada i mam spokój. Oby tak dalej.
~All
Sports Tourer Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Jak do tej pory ok. Insignia jest wymagająca i nie lubi samoróbek i druciarstwa . Jeśli dbasz to masz i się cieszysz.
~romuald
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
cos go czasem boli, cos sie zaswieci, czasem radio sie wylaczy, oj takie babskie humorki ale wazne ze nie staje ale dojezdza do celu!
~Dariusz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Narazie nic nie dołożyłem. Poprzedni właściciel tylko to co trzeba było wymieniać na czas w ASO.
~Grzegorz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
U mnie drobne to elektrozawór turbiny który trzeba wymieniać co ok 50 tys plus zasięg radia
~Janekole
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI Ecotec 170KM 125kW
7000km = 3 wizyty w serwisie. Porażka! Serwis - nieporozumienie. Fachowców chyba z upadłego Daewoo wzięli.
~Zegarmistrz
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Na gwarancji wymieniono panel Intellinka czyli raczej choroba wieku dziecięcego. Poza tym bez zarzutu.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu