Lista ocen Opel Grandland/Grandland X (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej_litwinski
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Mało precyzyjna i wyje jakby pierwszy bieg w fiacie 126p. Jest to skrzynia reczna od PSA używana w innych modelach. Serwis twierdzi że tak mają skrzynie z PSA i kropka. Mam dobry słuch i denerwuje mnie glosna praca przekładni szczególnie przy około 2000 obr. Minus
~joseph
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
totalna pomyłka zwróćcie uwagę przy kupnie w salonie jazda testowa przy odbiorze zmiana z 3 na czwarty bieg ewidentne pukniecie za każdym razem . w oplu po cichu mówią już po fakcie że ona tak ma . nie wiem jak automat ale przy dłuższym używaniu mogą być problemy .
~dako
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Skrzynia automatyczna 6 biegowa, nie jet to DSG, a nawet obok niej nie stała, ale dość żwawo dobiera i redukuje biegi, na razie chyba jeden z mocniejszych punktów auta.
~Stary kierowca
SUV 1.5 Diesel 130KM 96kW
Automat 8 biegów. Ta wersja jest zaskakująco rewelacyjna. Jakby wyprzedzała swoim działaniem moje zamierzenia. Dzięki niej zapominam o słabawym silniku.
~Tomek
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Bardzo dobrze działający automat 8-biegowy. Niskie obroty przy wysokich prędkościach, zmiany biegów nieodczuwalne.
~Piotr
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
jak dla mnie skrzynia jest ok, trzeba przyzwyczaić się do długiego skoku lewarka, ale wszytko chodzi bardzo precyzyjnie
~xyz
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Rzeczywiscie moglaby byc bardziej precyzyjna, czasami haczy 2 pomino przejechanych tylko 35,000 kilometrow
~Grzegorz
SUV 1.6 Turbo 180KM 133kW
czasami szarpie pomiędzy drugim a trzecim biegiem długo reaguje na gwałtowne wciśnięcie pedału gazu
~bart30
SUV 1.6 Turbo 180KM 133kW
Trochę zamula przy gwałtownym dodaniu gazu ,lepiej dodawać mniej gwałtownie
~WWMW
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
AT8 , tylko taka , rewelacja , cicho sprawnie , jak na autko dla Mamy -rewelacja