Lista ocen Opel Grandland/Grandland X (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
SUV Facelifting 1.2 Turbo 130KM 96kW
Poprzednio Skoda Karoq więc simply clever tu niestety Opel odstaje pod względem ilości schowków, głębokości kieszeni w drzwiach czy wyposażenia bagażnika w haczyki czy schowki, tylko jedno gniazdo USB z przodu z tyłu brak zarówno USB jak i gniazda do zapalniczki ni i brak autohold. Na plus doskonałe fotele EGR, przejrzyste, proste i czytelne cyfrowe zegary, doskonale pracujący tempomat adaptacyjny, niezłe nagłośnienie i najważniejsze...
~Jurek
SUV 1.6 Turbo 180KM 133kW
Fotele są z atestem aż trudno w to uwierzyć. Ogólnie dobre wrażanie. Jeżeli uznać za sukces że nie spada się z fotela to very well. Niestety boczne krawędzie skórzanego fotela są twarde i nieprzyjemne w dłuższej trasie.
~Grzegorz
SUV 1.6 Turbo 180KM 133kW
jest ok, ale nie wiem czy da się otworzyć bagażnik siedząc w środku samochodu schowki w drzwiach są płytkie schowek w konsoli centralnej jest.... w zasadzie go nie ma w bagażniku brakuje mi przegródek np. na płyn do spryskiwaczy
~joseph
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
fajnie wygodnie ,mały podłokietnik twarde plastiki schowek pod panelem klimatyzacji niedopracowany wada projektanta z czasem będzie się psuł czasami się krzywo otworzy ociera się nz rogach ktoś dał ciała .
~bart30
SUV 1.6 Turbo 180KM 133kW
Fotele AGR robią dobrą robotę , podłokietnik jest ok. Regulacje siedzeń jak i kierownicy pozwalają na uzyskanie dobrej pozycji do jazdy
~WWMW
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
świetne fotele , tapicerka , przyciski pod ręką , panel prosty i intuicyjny, wsiadłem i jechałem jak bym jeździł nim kilka lat.
~Jurek
SUV 1.6 Turbo 180KM 133kW
Mam fotele z atestem "Opel" warte swojej ceny, i pełny pakiet ustawień elektrycznych, nie mam powodów żeby narzekać.
~xyz
SUV 1.2 Turbo 130KM 96kW
Ciezko sie do czegos przyczepic, wszytko jest na swoim miejscu latwo dostepne i przejzyste
~JGB
SUV 1.6 Diesel 120KM 88kW
wygodny, wszystko w zasięgu ręki, wskaźniki czytelne, dobra widoczność do przodu jak i na boki.
Dziennik kosztów dla Opel Grandland/Grandland X
9,1
~Stary kierowca
SUV 1.5 Diesel 130KM 96kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Irytuje czasem obsługa klimatyzacji (ekran dotykowy)