Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015 (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Coolvi
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
2-strefowa automatyczna klimatyzacja jest godna polecenia, aczkolwiek miewa problemy z parą na szybach (szczególnie przy dużej wilgotności powietrza na dworze) i brakuje mi takich drobnostek jak regulacja co 0,5 stopnia czy też przycisk od synchronizowania temperatur.
~Tomek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Ogrzewanie bardzo dobre, podobnie z wentylacją. Jednak Audi A4 B6, miało tu więcej do powiedzenia. Najlepszy z moich dotychczasowych samochodów pod tym względem. Generalnie w temperaturze, w której klima nie włącza się, lepiej wybrać nawiew na szyby, aby usunąć zaparowanie
~sr
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Nawet maluch ma lepszą wentylację. Po prostu jest, ale szału nie robi. W porównaniu do staruszka passata to przegrywa na całej lini. Nie zmarzniesz ani nie przegrzejesz się, ale nie dasz rady zrobić wichury urywającej głowę.
~Artur
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
W mazdzie zony działa znacznie lepie. Tutaj przecietnie. Przod w miare, tył odczuwa dopiero w dłuższej trasie. Na 3 biegu juz staje się głośna.
~sk
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Zastanawiałem się jak będzie działać ogrzewanie zimą, ale jestem mile zaskoczony. Autko szybko się nagrzewa, a zmrożone szyby odzyskują dobrą widoczność.
~M@ciej
Wiecznie parujące szyby