Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sr
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Nie ma co narzekać. Sam zdecydowałem się na przesiadkę z diesla, więc tankowanie benzyny do przyjemnych nie należy, ale astra nie zrujnuje kieszeni pod jednym warunkiem - rozsądek. Jeśli nie mam miejsca to nie dociskam gazu jak wariat tylko spokojnie przemieszczam się. Na autostradzie nie ścigam się z policją i dzięki temu moja średnia to 6,7 litra. Ceny przeglądów ok. Mam dodatkową zniżkę w salonie, a inne części poza eksploatacyjnym na razie...
~Coolvi
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Astra J nie jest bezproblemowa, aczkolwiek jest samochodem pospolitym, raczej solidnym, części do niej są dostępne i raczej tanie, a i jest też dużo części zamiennych, także przyznaję w tej kategorii 4 gwiazdy.
~jarek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
na trasie przy predkosci 190-200 10-13 L/100 km 130-150 7-8 L/100 km 100-120 5-6 L/100 km w miescie to około 7-8 L przy normalnej jeździe dos dynamicznej
~Tomek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Niskie jak na rodzaj silnika zużycie paliwa (wtrysk pośredni), tanie części. Z oponami gorzej jak ktoś ma 17 i więcej
~AsterFIX
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Nie jest drogi w utrzymaniu. Pensja moja to niecałe 3 tysiące.
~sk
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Spalanie mile zaskoczyło, tak jak cena za roczny przegląd serwisowy.
~Artur
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Przegląd i paliwo w okresie gwarancji i rok po.
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting