Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012 (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zawiedziony
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Układ jezdy jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, ok, natomiast jeśli chodzi o hałas dobywający się z niego... Potwierdzam szereg opinii, stuki tylnego zawieszenia, najprawdopodobniej luźne zaciski wydają ten drażniący hałas, niestety GM nie ma patentu na naprawę tej wady.
~pawel393@onet.eu
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Układ jezdny moim zdaniem doskonały, auto ładnie łapie zakręty, jest bardzo stabilne (zasługa dosyć sporego rozstawu osi ) układ kierowniczy jest precyzyjny chociaż jak dla mnie powinien się bardziej utwardzać przy wyższych prędkościach.
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo dobry- pięknie się prowadzi , a na zakrętach to bajka. Jeździłem wcześniej Skodą Octavią i tam niestety długi bagażnik lekko zarzucał samochodem , a tu duży rozstaw osi i kół daje poczucie bezpieczeństwa!! Polecam
~xxx
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
stuki w zawieszeniu tylnym, wymieniane tarcze i hamulce w przednim zawieszeniu, bo były drgania kierownicy przy hamowaniu, luz w pedale sprzęgła - chodzi na boki (przy naciśnięciu pedała równa się z pedałem hamulca)
~RXx
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Dobre utrzymanie się drogi, układ kierowniczy jest precyzyjny, wspomaganie na postoju bez zastrzeżeń. Jedyny minus to głośna( kwestia przyzwyczajenia) praca amortyzatorów w pierwszych kilometrach jazdy.
~kuba
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Słychać trochę walenia po prawej stronie ale byłem w serwisie i naprawili tłumienie zawieszenia na amortyzatorach niech samochód pojedzie na chamowię to wtedy wyjdzie dla mechaników i wezmą się do roboty.
~cristoff
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Tu nie mam uwag. Pracuje jak należy, dobrze wybiera nierówności, może mógłby być deko twardszy. I nic się w nim nie zepsuło przez te lata - cud
~jagodek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Znakomicie się prowadzi, układ jezdny jest bardzo czuły i przy twardym zawieszeniu wersji Sport ma się wrażenie jazdy samochodem sportowym :)
~will
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
jestem nie mile zaskoczony,w stosunku do Astry H to krok wstecz!! wymiana amortyzatorów po 4tyś km ??? denerwujące stuki zawieszenia od początku
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
8,8
9,5
~piotrekt007
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi. Nie ma pod ani nadsterowności. System TCS również dobrze się spisuje. Wg. mojej oceny - krótka droga hamowania.
Opel Astra J Hatchback 5d