Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szczesliwy posiadacz
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Wersja COSMO z dodatkowymi pakietami (pakiet flotowy, pakiet dodatkowego oświetlenia, koła 17\" i coś tam jeszcze), wyszła mnie 62tys (cennik 2011 ponad 80tyś - tu bym się mocno zastanowił), jak dla mnie bomba. Skoda fabia z trzycylindrowym dieslem bez wyposażenie kosztuje 55tys. Komfort, prestiż, wykończenia, wyposażenie bez porównania i przede wszystkim stylistyka. Fabia (1,4TDI) na mieście z klimą zjadała mi 9l ropy, Astra 8,9l benzyny....
~jan.braun@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
W związku z wadą fabryczną samochodu - zawieszenia, dziwię się, że Firma Opel wypuściła to na rynek uważam, że pojazd ten nie jest godny kupienia. Mało tego, serwisy nie mogą z tym nic zrobić. Totalna bezradność. Mam nadzieję, że Firma Opel zrodzi coś z tym i zaprosi swoich klientów do serwisów w celu usunięcia wady.
~jagodek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Kupiony chyba za 80 000 w wersji Sport, z takim wyposażeniem była to najlepsza opcja zakupu w 2010 roku. Pomimo zamortyzowania się pojazdu nie chcę go sprzedawać, tak go lubię.;)
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Cena na poziomie konkurencji z podobnym wyposażeniem ( nie wierzcie w reklamy ,że coś jest dużo tańsze!!! Przy podobnym wyposażenie może być różnica 2000 ; 3000 zł )
~amo
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Proszę porównać z innymi modelami. Przed zakupem obszedłem wszystkie nowo produkowane modele, a Astra swoją bądź co bądź urodą oraz kulturą pracy silnika mnie urzekła.
~pawel393@onet.eu
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Cena niestety wysoka nieco ale nie jest aż tak źle, u dealera można wynegocjować spory rabat, ale to też zależy od salonu, mnie osobiście udało się ugrać ok 8 tyś na całości
~Archie501
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
W tym przedziale cenowym konkurencja( Renault, Seat) oferuje silniki turbodoładowane. Na korzyść zdecydowanie wygląd zewnętrzny jak i wnętrze.
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Samochód demonstracyjny w wersji cosmo kosztuje 58tys. a nowy 80tys. wiec się opłaca za astre z 10tys.przebiegu
~cristoff
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Niestety jakości poza karoseria, wnętrzem i zawieszeniem to ja w moim egzemplarzu nie trafilem.
~Zawiedziony
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Za tą cenę można mieć Mazdę 3 i spokojny sen, ja więcej błędu nie popełnie, to mój ostatni Opel.
Opel Astra J Hatchback 5d