Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Skrzynia biegów ok. ale czasem zaskrzypi przy włączani wstecznego! Dobrze jest łączyć najpierw pierwszy bieg , a później wsteczny i dopiero ruszać to wtedy koła zębate się ułożą!
~motobob4
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
skrzynia biegów rewelacyjna, biegi same wchodzą, redukcja biegu na niższy przez przypadek na wyższych obrotach w ogóle nie szarpie i nie wyje jak by się niewiadomo co stało
~pawel393@onet.eu
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Ze skrzyni biegów jestem zadowolony, biegi wchodzą łatwo i lekko skoki też są w miarę krótki niestety wsteczny czasem potrafi zazgrzytać ale to też kwestia przyzwyczajenia i wyczucia.
~rxx
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
super, biegi wchodza jak maselko- w 1.4T u kolegi porazka bo te 6 biegowe bardzo awaryjne.
~Paweł Wiśniewski
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
jedynka i dwójka pewne opory przy włączaniu, ale to kwestia przyzwyczajenia, ale przy tym silniku jest O.K.
~jagodek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Tutaj czasami wsteczny "haczy" i czasami mam problem z 2, przy zimnym silniku.
~will
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Jak w każdym Oplu(użytkowałem 4) hacząca dwójka i wsteczny, chyba nie do opanowania przez GM
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Skrzynia na początku chodzi ciężko i trochechałasuje ale przy częstej jeździe to sie wyrabia.
~Marpen
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Fajne, krótkie skoki i nie wchodzi tak \"gumowo\" jak na przykład w Corsie D jaką jeździ moja żona.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
8,8
9,5
~Arkdiusz
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Skrzynia pracuje bardzo ciężko, chyba największa wada tego auta. Jak można było takie badziewie tam włożyć ;/
Opel Astra J Hatchback 5d