Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wwolarczyk@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Mam poważne zastrzeżenia co do fabrycznego wyposażenia samochodu.A mianowicie:samochód mój ASTRA IV z takim prestiżem i tak bardzo rozreklamowany wyposażono w opony marki HANKOOK!!! Panowie z GM POLAND i OPEL w Gliwicach chyba coś wam nie wypaliło! Tego typu opny nich będą montowane w samochodach koreańskich,tym bardziej że podobno zawieszono produkcję tego typu opon /inf.z internetu/ - skandal.O tym fakcie będę mówił i pisał wszędzie - prasa...
~szczesliwy posiadacz
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Wersja COSMO z dodatkowymi pakietami (pakiet flotowy, pakiet dodatkowego oświetlenia, koła 17\" i coś tam jeszcze), wyszła mnie 62tys (cennik 2011 ponad 80tyś - tu bym się mocno zastanowił), jak dla mnie bomba. Skoda fabia z trzycylindrowym dieslem bez wyposażenie kosztuje 55tys. Komfort, prestiż, wykończenia, wyposażenie bez porównania i przede wszystkim stylistyka. Fabia (1,4TDI) na mieście z klimą zjadała mi 9l ropy, Astra 8,9l benzyny....
~Aldaron
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Auto bardzo przecenione. Przyciąga uwagę ładńą linią nadwozia i ładnym wnętrzem. Człowiek znając niezawodność wcześniejszych opli i niski koszt naprawy daje się skusić. Niestety w bliższym Poznaniu auto wiele traci zaczynamy dostrzegać liczne niedociągnięcia i niechlujstwo wykonania. Wiele ulegających częstym awariom podzespołów ma budowę modułową przez co koszt wymiany jest wysoki. Sprawy nie ułatwia elektronika która po kilku latach sama...
~Vallium
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
W tym przedziale cenowym auto wypada naprawdę dobrze i jest to lepszy wybór niż nudny golf czy skoda. Za nie wygurowaną cenę otrzymujemy komfortowy pojazd którym zabierzemy rodzinę na wakacje a w wolnej chwili możemy "odrobinkę" poszaleć. Silniki mają dobrą opinie, układ napędowy nie sprawia większych problemów poza skrzynią biegów. Dodatkowo otrzymujemy w pełni ocynkowane nadwozie co pozwoli cieszyć się brakiem rdzy przez wiele lat.
~Artur
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Wszystkie auta dzisiaj nie tylko Opla produkuje się na 3-5 lat lub 150000 tys przebiegu , a jak ktoś nie dba to czasami szybciej zaczynają się problemy i koszty Jeśli ktoś myśli że jakość jest taka jak kiedyś gdy auta jeździły nawet 20 lat niech się nie łudzi Auto kupiłem ze sprawdzoną historią serwisową jako 3-letnie z przebiegiem 59000 koszt prawie 40000
~Robert
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Za wersję Cosmo z silnikiem 1,4 Turbo + bi-ksenony z AFL + CD500 z nawigacją 2D+ alarm + czujniki parkowania przód i tył czujnik deszczu udało się mi się utargować do 76 tysięcy , porównując z innymi markami(Golf, Megan, Bravo itp) z podobnym wyposażeniem to nie jest zła cena. Warto było wydać te pieniądze na Astrę za jej wygląd i przyjemność z jazdy
~marek
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Zdecydowanie za drogi samochód. Że też dałem się na niego namówić! Dzisiaj omijałbym go szerokim łukiem, wziąłbym jednak jakiegoś Focusa albo Civica. Nie sprzedam go teraz, bo na dzień dobry stracę ze 20 tyś zł, więc będę się rozczarowany woził nim jeszcze ze 2 lata. Oby się nie psuł przez ten czas, bo szlag mnie już trafi dokumentnie.
~Astrofil
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Auto kupione jako używane. Obecnie cena katalogowa tak skonfigurowanego modelu to około 85.000 zł. Do tego dochodzą ew. upusty, rabaty... Nie było najtańsze w swojej klasie, ale jednocześnie dość dobrze wyposażone, więc można przyznać dobry. Czy jest warte aż takich pieniędzy? Trudno jednoznacznie powiedzieć.
~jan.braun@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
W związku z wadą fabryczną samochodu - zawieszenia, dziwię się, że Firma Opel wypuściła to na rynek uważam, że pojazd ten nie jest godny kupienia. Mało tego, serwisy nie mogą z tym nic zrobić. Totalna bezradność. Mam nadzieję, że Firma Opel zrodzi coś z tym i zaprosi swoich klientów do serwisów w celu usunięcia wady.
~marcin
Hatchback 5d 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Standardowy kompakt w najuboższej wersji nie powinien być w ogóle w ofercie dla klientów indywidualnych. Astra przegrywa w przedbiegach z Cee\'dem czy i30 które za podobną cenę oferują znacznie więcej. Tu brakuje nawet podstawowego komputera pokladowego co wydawało by się iż jest obecnie standardem.
Opel Astra J Hatchback 5d