Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d (66) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aldaron
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jest tego sporo. Woda cieknący po cięgle wycieraczki przedniej po stronie pasażera dostaje się do kabiny odpływa na filtr powietrza w kabinie może uszkodzić silnik termowentylatory. Woda cieknący po szybach prawo przednich dostaje się do wnętrza drzwi, leje się przy okazji na wtyczki i membrany głośników drzwi przednich przez co po kilku latach te albo odmawiają posłuszeństwa albo charczą, na domiar złego nie cała woda odpływa przez złe...
~RXx
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Z elektryką nie miałem problemu. Po założeniu Inst. Gazowej wyskakiwała żółta kontrolka silnika ale po założeniu emulatora do pompy paliwowej( pompa w tych modelach działa tylko jak jest zapotrzebowanie na paliwo- prościej po prostu nie ma przelewu nadmiaru spowrotem do baku) problem przestał istnieć. Przy 120tyś wymieniona uszczelka pod chłodniczką oleju( objawy to pojawienie się plamek oleju w zbiorniczku wyrównawczym) po wymianie i problem...
~Astrofil
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Kłopoty z elektroniką, komunikaty o nieistniejących błędach, ostrzeżenia latający pedał sprzęgła uszkadzający czujnik położenia pedału sprzęgła (oryginalny kit + czujnik około 1900 zł) stuki w zawierzeniu(serwis Opla mówi, że to normalne) Dość szybko zużywające się tarcze i klocki Dość sporo jak na fakt, że auto powinno robić nadal "pierwsze wrażenie". Ale może to tylko subiektywne odczucie po przesiadce z aut niezniszczalnych :)
~Dario 679
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
mam go już prawie rok i nia miałem nawet najmniejszej awari . Zupełnie nic ( niedługo jadę na pierwszy przegląd) Z tego co czytam w necie to problemy maja ci którzy kupili to auto z pierwszego roku produkcji ( choroby wieku młodzieńczego) w pózneijszych wersjach wszystkie problemy wyelimnowano i jest już naprawde ok . ja żrobiłaem już prawie 30 tys km w jeden rok i myśle że to całkiem sporo
~Paweł Wiśniewski
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
drobnych usterek jest bardzo mało ( spryskiwacz zaczął kiepsko rozpylać, drobne ale groźne rozpadł się lewarek - dobrze, że nie zdążyłem zdjąć koła - fabryka jak i główny przedstawiciel w Warszawie nawet nie przyjęli zgłoszenia mając to gdzieś i wysyłali mnie do serwisu abym zostawił auto.
~kuba
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
jak do teraz wymieniono : - regulator napięcia /regenerowano aleternator - czujnik poziomu płynu spryskującego - czujnik poziomu płynu chłodniczego - siłownik (funkcjonuje zamiast termostatu) - i jeszcze to co niżej - dwie kampanie serwisowe (czujnik świateł stop i sprzęgła i sterownik świateł)
~padre
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Plastiki nad głową w okolicy oświetlenia skrzypią po 30 tysiącach i już tak zostaje na stałe. Gdy w serwisie zgłosiłem to mi powiedzieli żebym sobie głośniej podkręcał radio to z pewnością pomoże :) oceniam 2 samochody bo bliźniaczkę ma mój wspólnik.
~Krzysztof Balcerzak
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Opadła szyba przednia po 1200 km. Wyrobił się zawias drzwi przednich po 8000 km. Po 3000 km padł podnośnik (regulator) oka ksenona. Problematyczna trwałość powłoki lakierniczej. Plastiki zewnętrzne jakości chevroleta.
~Artur
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Ogranicznik w drzwiach plastik 2 razy wymieniałem koszt z wymianą na oryginale ok 250 zł sztuka Wymiana zbiorniczka cieczy chłodzącej ,węża i zaworu z którego uciekał płyn w serwisie Opla 500zł
~Vallium
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Jako drugi właściciel pojazdu przez prawie 60tyś km nie doświadczyłem żadnych drobnych usterek poza spaleniem jednej żarówki w tylnej lampie a auto ma obecnie prawie 100tyś przebiegu i 6 lat.
Opel Astra J Hatchback 5d