Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d (139)

~Vallium
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Jakość wykonania na przyzwoitym poziomie. Dobre materiały wnętrza (wersja Sport) choć plastiki w środku lubią poskrzypieć (daszek nad zegarami to jakaś tragedia). Wygodne fotele , w miarę przestronnie jak na HB, wygodne nawet w dłuższych trasach nie męczy tak bardzo.
3,2
~Aldaron
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Podłogowe auto z firmy farmaceutycznej z pewnym przebiegiem 5 lat serwisowane tylko w ASO, przebieg 100% potwierdzony znana cała historia serwisowa. Wydawałoby się że nie powinno zaskakiwać, a jednak i to bardzo niemiło zaskakuje.
~chudy
Hatchback 5d 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Całokształt wypadł naprawdę dobrze. Samochód ładny, ekonomiczny, nie sprawiający jak narazie żadnych problemów. Opisuje samochód wyprodukowany po 2014 roku czyli po facelifting, jak tu znalazłem tylko do 2012.
~Astrofil
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Ogólnie po przesiadce z Astry F wrażenie bardzo dobre. Jeździłem w między czasie nowszymi autami, między innymi Astrą H, ale z tych wszystkich urzekła mnie najbardziej właśnie IV. Jest w tym samochodzie coś pociągającego, choć ma też swoje wady, których nie przewidziałem przed zakupem. O nich poniżej.
~Andrzej G.
Hatchback 5d 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Generalnie samochod godny polecenia. Kupilem go jako uzywany w niemieckim salonie w progranie Opel Zertifiziertgebrauchtwagen z 2 letnia gwarancja. Uzywam go na codzien podczas dojazdu do pracy i z powrotem autobahnem ok 20 km w jedna strone, czasem jezdze do Polski na dystansie ok. 1200 km. Szczerze mowiac to ogladalem sie za 180KM turbo-benzyna ale trafil sie ten 2.0 CDTI. Co okazalo sie strzalem w 10tke. Naczytalem sie kilkadziesiat roznych...
~Dario 679
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Ważne żeby kupować wersje Sport/cosmo ponieważ te wersje mają dobre materjały wykończeniowe . Uważam że silnik 1.6 t to najlepszy silnik benzynowy do tego auta , to sprawdzona konstrukcja już i posiada wystraczającą moc zeby dynamicznie jedzić tym prawie 1,5 t autem,ostatecznie można kupic 1.4 t , ale już napewno nie kupowac wersje bez turbo bo to tragedia nie jazda jest . Z dodatklowego wyposażenia polecam pakiet z xenonami i sportowe fotele...
4,1
~Tomek
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Jako auto służbowe rewelacja: - spalanie nie boli; - jeździ szybko; - nieźle wygląda; Jako auto prywatne - głęboko bym się zastanowił - choć widząc co się dzieje z cenami ON może benzyna jest lepszym rozwiązaniem
~Hrabia
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Ogólnie auto bardzo mi się podoba, świetnie jeździ, świetnie wygląda i pali akceptowalne ilości paliwa. Polecam tylko z najmocniejszym silnikiem ze względu na masę samochodu i przyjemność z jazdy.
~szczesliwy posiadacz
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo fajne auto dla młodej osoby a nawet rodziny. Wózek bez problemu wchodzi do bagażnika, z tyłu jest dość miejsca. Brakuje mi kilku drobiazgów mimo, że wersja jest najbogatsza (COSMO), czarna perła z brokatem i chromami. Zależało mi na szybkim zakupie a to była jedyna astra dostępna na już. Obawiałem się silnika, że może być za słaby ale mile się zaskoczyłem. W sumie był to zakup przypadkowy i nie żałuję bo auto z rocznika 2010 kupiłem...
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Jestem zadowolony z zakupu auta. Po raz drugi kupiłbym tą Astrę. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu działają dobrze. Czujnik deszczu również. O światłach biksenonowych z AFLem już napisałem wcześciej. Trochę ciężka i mułowata (100 KM).
Opel Astra J Hatchback 5d