Lista ocen Opel Astra G (117)

~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Bardzo dobry samochód z bardzo średnim silnikiem, przejechałem nim 60000 km. Części są tanie, niewiele rzeczy się psuje. Przy tym przebiegu w moim oplu padła pompa wtryskowa, miałem kilka drobnych stłuczek i samochód przetrwał je bez najmniejszego problemu, polecam na pierwszy samochód każdemu, jednak z silnikiem benzynowym ;)
~Marcinn
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Samochod bardzo dobry, dobrze wykonany, Jezeli bedziesz jezdzic z glowa i szanowac to co masz na pewno dlugo ci posluzy. Ten silnik nie lubi byc katowany i meczony. Obchodz sie z nim dobrze a on tez nigdy cie nie zawiedzie.
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Podobno miłość rodzi się w bólach. początkowo nie byłem przekonany do tego samochodu ale z czasem okazało się, że za te pieniądze był to najrozsądniejszy wybór. Astra G wypada naprawdę dobrze jeżeli chodzi o bezawaryjność, ceny napraw czy przestrzeń wewnątrz auta, bagażnik także powinien zadowolić zapotrzebowanie. Jedyne co mnie boli to, że silnik jest słaby ma fatalne osiągi. Nigdy w życiu nie wybrałbym ponownie 1.7 TD. Ale jeżeli ktoś szuka...
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Całkiem fajne auto za nieduże pieniądze, w miarę ekonomiczny silnik może niezbyt się wrzuca na obroty ale ogólnie nie jest źle. Samochód ma już 10 lat a wciąż jest w niezłym stanie, dobrze wygląda i nieprędko go zmienię. Można go polecić na pierwsze auto lub samochód do miasta nieduży a wygodny i przestronny, dosyć tani no i co ważne niezawodny.
3,1
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Czesci do oplowskiego silnika sa tansze niz do Isuzu, ale naprawy i tak sa drogie. Ciezko o speca od diesla. Silnik slaby, leniwie sie zbiera, pali tyle co 100konny odpowiednik na benzynie. Na plus cynkowana karoseria = brak rdzy. Autko mile dla oka, wygodne, ale awaryjne. Jak juz, to na pewno nie brac diesela. X17D to dla mnie porazka osobiscie. Nie polecam.
~Toomek TRS
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
miałem do czynienia z kilkoma wersjami silników diesla i powiem szczerze, że ten w astrze mnie zaskoczył tym, że charakterystyczne klekotanie nie jest w nim tak mocno zauważalne, na postoju nie szarpie i nie wybija zębów, a podczas jazdy utrzymując obroty tak w przedziale 1500- 1800 praktycznie nie czuć, że jedzie się dieslem... 68 koni to ciut mało ale do sprawnego poruszania się po mieście wystarczy... (Silnik)
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Diesel, 70KM - niby niewiele, ale autko ma kosmiczny potencjał - polecam każdemu, kto chce auto na lata za niewielką cenę. Nie psuje się, mało pali i do tego ładnie wygląda.
~szary misio
Sedan 1.7 TD 68KM 50kW
to auto, opel astra II 1.7 DTI hachback dla rodziny trzy lub cztero osobowej o średnim budżecie jest wystarczające do komfortowego i taniego podróżowania po Polsce ( pomijając jakoś dróg) i krajach ościennych, osoby podróżują wygodnie bagaż dla takiej rodziny na tygodniowy wyjazd w pełni mieści się w bagażniku ( 370 l ), to nie jest samochód wyścigowy a rodzinny, jest bardzo oszczędne - nie mam klimatyzacji.
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
silnik mógł być mocniejszy jak się jedzie w 5 osób, ja jestem zadowolony zrobiłem 2,5tys km w dwa miesiace i nic mi nie szwankuje, można powiedzieć że jeżdżę jak emeryt :P 50 w mieście nie przekraczam ani 90 poza miastam , mam założoną pompe mechaniczną na linkę , silnik na 1800km wzioł mi 400ml. oleju. na razie nie zamienił bym go na żaden inny. (Silnik)
3,1
~admustang
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Auto za małą kasę, teoretycznie większym komforcie jazdy niż konkurencja, natomiast liczba drobnych usterek psuje moje dobre zdanie o tym aucie. Wycieki ropy, wyciek oleju, zepsuty pedał gazu, zużyty wysprzęglik (sprzęgło), mankamenty natury elektrycznej wewnątrz auta... to wszystko się zwaliło na głowę, a odkąd kupiłem te auto zdążyłem przejechać zaledwie 10tyś km. Ocena: 3-