Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW 1999-2004 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hitman3003
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Widoczność należy do zadowalających. Widok do przodu jest dobry. Słupki A nie są przesadnie szerokie, więc nie zabierają zbyt dużego "kąta" widoku. Tylna szyba jest wszechstronna i łatwo wypatrzeć przeszkodę podczas cofania lub podczas codziennej trasy przez lusterko wsteczne. Nie ma się do czego przyczepić, natomiast nie znajdziemy tu również nowoczesnych rozwiązań, tj. czujniki parkowania, kamera cofania, itp.
~DaniS-R
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
- To gdzie jedziemy? - Tam! I pokażesz każdy element krajobrazu przed Tobą, bo do tyłu jest już gorzej, ale przecież to kombi. Chcesz oglądać spacerujące fruzie 360 stopnie wokół auta, to musisz założyć peryskop. Jednak do obserwowania drogi w czasie jazdy i wygodnego parkowania nawet na ciasnych parkingach nadaje się wyśmienicie.
~alexps
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Widoczność do przodu i do tyłu po krótkim czasie przyzwyczajenia była satysfakcjonująca, żadnych problemów z manewrowaniem ani w jeździe. Jeden szczegół do dupy - lampka oświetlająca wnętrze, to pieprzona porażka, bez regulacji i włączników, świeci kiedy chce i jak chce, za karę wyrzuciłem ją zupełnie ;D
~Janek
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Nieco problemow z przyzwyczajeniem się do lusterek, zmieniają odległość-przy cofaniu zaskoczyła mnie bardzo bliska odległość realna odległość od przeszkód przy jak się wydawało dostatecznej odległości widocznej w lusterkach bocznych.
~maciek
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
konstrukcja nadwozia jest tak wykonana ze auto ma duzy przeswit światła i doskonłą widoczność jak i przód tak i tył
~1OOProcent
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Bardzo dobra. Do przodu, na boki jak i do tylu, fotel regulowany w trzech płaszczyznach. Na prawdę wszystko bardzo dobrze przemyślane.
~olo
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Dość dobra we wszystkich kierunkach, mam fotel z regulacją wysokości i mozna bez trudu dobrać odpowiednią pozycję.
~yel
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Gdyby nie boczne słupki zasłaniające pieszych byłoby O.K. Dobry widok na wprost pod warunkiem, że nie pada deszcz(zaparowana szyba).
~LuQass
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Przy dużym odsunięciu fotela kierowcy jest problem z widocznością z prawej strony, poza tym oki
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
6,6
~tomradd
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Myślałem, że widoczność do przodu bardzo dobra, do puki nie zauważyłem przez przedni słupek przechodnia.
Opel Astra G Kombi