Lista ocen Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ps
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Miejsca jest na prawde duzo. Zalezalo mi na malym kombi a tutaj niby kompaktowy samochod w wersji kombi ma prawie tyle miejsca co duzo wiekszy passat. Jak dla mnie rewelacja.
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
z przodu bardzo fajnie mam wersje z regulacja kierownicy z tylu 3 osoba może być ciężko ale to tylko male kombi bagaziorek oki dodatkowo relingi na boxik
~Damian
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Przestrzeni jest sporo zwłaszcza z przodu z tyłu jest troszkę mniej miejsca na nogi ale nie jest źle na głowę miejsca jest dość z przodu i tyłu
~BartollG
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Nie jest to luksus. Ja jako kierowca nigdy nie narzekałem, pasażerowie też nigdy. Wysokie osoby mogą mieć problem z miejscem na nogi w tylnym rzędzie:)
~Adam
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Dużo miejsca, można nawet bardzo wygodnie spać w kombi po złożeniu tylnej kanapy jest równiutko i bardzo dobrze się śpi.
~Mirek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jak na autko segmentu kompakt jest wystarczające dla 4 osobowej rodziny (wersja kombi). Mnie dobrze się nią jeździ. Jestem zadowolony.
~Naksim
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
w aucie typu kombi nie ma sensu nawete pisac czegos zlego o miejscu bo tego jest pod dostakjiem i dla keirowcy i dla pasazerow :)
~mikell
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
kierowca i pasażer z przodu nie ma na co narzekać gorzej z tyłu jak na kombi dość ciasno
~adam
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
... a co ja tam wiem ... siedze z przodu , mnie wygodnie ale ale , nie jest zle i z tyłu a kufer w sam raz
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
7,1
~Kamil
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Nie żałuję, że mam kombi. Nie miałem sytuacji, gdy coś mi się miało nie zmieścić do auta :)
Opel Astra G Kombi