Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzychul
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
deska rozdzielcza pomimo tego że ma już kilka lat może się podobać ,funkcjonalność bez zarzutu,jakość materiałów bardzo dobra,bagażnik w porządku (mam kombi)po złożeniu tylnych siedzeń jest płaska podłoga i 1500litrów do dyspozycji(więcej niż w vektrze!!!!)
~Tomek
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
bez zarzutu, troche mało schowków, dołożyłem podłokietnik z przodu. Fantastyczny bagażnik 500/1650 , może troche krótki i bez składanego oparcia przedniego fotela po prawej stronie, ale można wiele w niego zmieścić.
~bartek_p
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Solidna robota i tyle. Nie skrzypi. Wszystko na swoim miejscu. Kilka prezydatnych schowków i uchwyty na kubki robia swoje. Jak na auto projektowane 10 lat temu naprawdę super.
~famet@neo.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
wszystko znajduje się intuicyjnie, choć do dziś nie wiem, który guzik do przeciwmgielnych przednich, a który do tylnych (może za rzadko używam)
~Michał
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Wszystko pod ręką (brakuje mi tylko sterowania radiem z przy kierownicy ale to już nie wina auta :) tylko wyposażenia)
~rolszewski@abc.com.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Na wysokim poziomie, osobiście denerwuje mnie brak zamykanego na kluczyk schowka i małe "guziczki" klaksonu.
~mariunio_2009
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
ok wszystko co potrzebne jest pod ręką, nie muszę nic szukać
~damiiano76@o2.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu. No moze poza kierownica,jezdze nia na wyspach.
~Jaro
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Wszystko pod ręką. Sporo miejsca nawet dla wysokich.
~albandi
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
wszystko jest tam gdzie być powinno
Opel Astra G Kombi