Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 (37)

~bartek_p
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Ocena dobra, bo nowe auta są dużo lepsze. Ale dla mnie hit jeśli chodzi o używane i bije nawet golfa.
~Michał
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Całokształt oceniam na 5 jako, że autko jest naprawdę bardzo dobre i super mi się nim jeździ.
~Tomek
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
drobne niedociagniecia i przecietny komfort, ale nie zawiodła mnie ani razu, nawet w warunkach trudnych trakcyjnie jak las, góry, itp. skapa ilość elektroniki zmiejsza potencjalną awaryjność a stary silnik 8 zaworowy odznacza sie bezkolizyjnościa i zdarzaja mu sie przebiegi nawet do 500 tkm, co nawet dla współczesnych silników opla jest wyczynem
~krzychul
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
ogólnie fajne autko rodzinne,z możliwością wykozystania do małej działalności(kombi)-dokładnie takie jakiego szukałem.
~esej
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
praktyczny, tani, bezawaryjny. wygodny. pojemny ale nie do sportowej jazdy. rzekłbym nawet, ze ten samochód jest wyrozumiały, nawet jak się o niego nie dba.
~rolszewski@abc.com.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Auto naprawde miłe w prowadzeniu (wolałbym mocniejszy silnik), ciche, zwinne, dobrze wyposażone, bezawaryjne i co równie ważne - miłe dla oka.
~kubalos
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Naprawdę polecam auto nie zawiodło mnie choć dużo jeżdżę. Wnętrze nie zestarzało się jak i karoseria. Wygląd ma wciąż świeży. Mam lakier srebrny metalik i jest śliczny po umyciu jak nowy z salonu. Czwórka żeby nie zapeszyć:)))
~Jaro
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Świetne auto rodzinne, doskonałe na dojazdy do pracy oraz na wakacje. Tanie części i proste naprawy. Pełny ocynk - nic nie rdzewieje.
~k-pax
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Idealne auto dla 4 osobowej rodziny, która szuka auta niezawodnego i przestronnego.
~damiiano76@o2.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Do doskonalosci byc moze troszke brakuje mocy. 84 koniki daja rade,ale zrywne nie sa. Silnik cichy i bardzo elastyczny.W porownaniu ze starym 1,8i z astry I wypada moim zdaniem o duzo lepiej. (Silnik)
Opel Astra G Kombi