Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
~*adrianoe*
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
auto używane nie jest drogie. warto szukać z klimatyzacją, nawet jesli na starcie więcej się zapłaci ale warto :) za niewielkie pieniądze mamy całkiem fajne użyteczne autko, w które poyem wcale nie trzeba wkładać następnych tysiąców złotych. spokojnie się jeździ byleby bdać o to o co należy :)
~cayman
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Dam mocna czworke, mialem w swoim zyciu juz kilkanascie samochodow, a ta astra dalej jezdzi i pewnie jeszcze przez kilka lat bede ja mial na dojazdy do pracy, w dalsza trase takze bym sie jeszcze wybral, samochod odremontowany i caly czas utrzymywany w dobrej kondycji.
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
To najlepsza część. Za niewygórowaną kwotę dostajemy dobre auto, mało awaryjne z tanim częściami. Gdyby było mnie stać na lepsze, to wybrałbym lepsze, a że dysponowałem taką kwotą, to to najlepszy wybór. Bez dwóch zdań.
~chmieloo
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Cena za auto nie jest duża.Warto kupić z dobrym wyposażeniem i nie po firmowe (To skarbonka bez dna). Auto mało awaryjne a cena części jest niska. Warto kupić kombi jest funkcjonalne.
~zdunik54@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
rok temu było drogo daewoo oferowało bogatsze wyposażenie teraz opel też dożucił dużo rzeczy a cena się nie zmieniła
~seba771
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
cena odpowiada jakości, W chwili zakupu był to jeden z najtańszych nowych kombi na rynku (obok Logana).
~Waldek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Za tą cenę mogłoby być zdecydowanie lepiej, chociaż może to wina mojej wersji silnikowej.
~SxxxK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Używany nie kosztuje dużo. Radzę uważać na 1,4 16V i poszukać czegoś innego np. 1,6 8V. Uwaga na rdzę.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
7,2
9,6
~chiken
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Odpowiednia cena do jakości samochodu, Choc żałuje że nie poszukałem dłużej i nie wziełem większego silnika
Opel Astra G Kombi