Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003 (68)

~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
~*adrianoe*
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
auto idealne dla małej rodziny. spokojnie on, ona i ich dwójka dzieci się zmieszczą. wejdzie także wózek i bagaże. nie jest to może kolos ale spokojnie da sie nim podróżować nawet na dłuższe trasy. jeżeli komuś zależy na ekonomicznym autku do jeżdżenia i nie za dużych opłatach to warto zakupić. dużo się przy nim nie trzeba narobić, wystarczy regularnie dbać a sprawi dużo radości. nie jest na pewno autem do lansowania się i wyrywania lasek....
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Auto godne polecenia, nawet bez klimy jest atrakcyjne. Dobrze wygląda, jest bezpieczne, pewnie się prowadzi. Silnik nieco za słaby do kombi, za mało elastyczny - dla spokojnych kierowców w sam raz. Brakuje 6 biegu i na autostradzie jest głośno. Jak się nie żałuje Pb to można z niego wycisnąć co nieco (szczególnie bez obciążenia).
~qooba
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Szukałem taniego, małego, rodzinnego kombi, które ma służyć głównie do jazdy miejskiej, koniecznie z klimatyzacją. Sprawdzałem wiele ofert i wybrałem opla. Jak dotąd nie żałuję, podobnie jak kilku znajomych, którzy jeżdżą tym autem.
~chiken
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Silnik na miasto sympatyczny, na trase niestety jest troszeczke za słaby :( Nie można zbytnio przygazowac żeby silnika nie nadwyrężac. Jak na moją bude (kombi) to tak jak wspomniałem za mały motor (Silnik)
~cayman
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Jestem zadowolony z tego samochodu, mialem miedzy czasie kilka innych pojazdow, a TEN SAMOCHOD MA U MNIE DOZYWOCIE :) i mam nadzieje, ze po ostatnim remoncie bedzie mi sluzyl bezawaryjnie przez kolejne dziesiatki tysiecy kilometrow.
~piotrek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Ogolnie twierdzam ze auto jest na tyle malo awaryjnie a mozna powiedziec ze elektryka wogle nie siada ,poza tym odpala od strzala nie ma z tym problemow i ogolnie mozna powiedzie tak jak sie dba tak sie ma , duzo zrobile przy niej i jestem z niej bardzo zadowolony i tyle.
3,7
~SxxxK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Gdyby nie silnik i karoseria to byłby całkiem dobry samochodzik. Tak co najwyżej przeciętny.
~ucik
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Silnik 1,4 ma trochę za mały moment obrotowy. Jest to szczególnie widoczne przy dużym obciążeniu. Ale przy spokojnym ruszaniu wszystko jest ok. Poza tym zaskakuje niezłą kulturą pracy, a w trakcie jazdy ma niezłą elastyczność i zaskakuje temperamentem w stosunku do niskiego momentu obrotowego. Zapewne ma tu wpływ 16 zaworów. Przy LPG (sekwencja) sprawuje się idealnie, a silnik staje się bardziej \"miękki\". I to wszystko przy przebiegu 180... (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
7,2
9,6
~Bercikus huberts@go2.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Ogolnie malo awaryjny, wygodny i jak na kombi funkcjonalny. w ciagu 1,5 roku zrobilem nic 53tys i poza klockami rozrzadem, ostnim tlumnikiem i okresowymi przegladami LPG nie musialem nic wiecej robic. Auto ma 83tys.km i puki co bez zastrzezen.
Opel Astra G Kombi