Lista ocen Opel Astra G Kombi (311) - Całokształt

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pancarek@op.pl
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Początki były trudne. Po roku wymieniałem łożysko i straszyli mnie znajomi, że może długo stał w salonie (rocznik 1999, zakup wiosna 2000) i polecą pozostałe. Miałem jeszcze lekkie spotkanie czołowe z maluchem. Niby drobiazg, ale na jego koszt wymieniłem klimatyzacje po 4 latach :) Poza tym, co roku przeguby, końcówki drążków, a rok temu poduszki pod "macpersonami". Blacha podwójny ocynk. Lakier metaliczny. Aż nie mam pomysłu na co i po co...
~piskorz1955@interia.pl
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
Auto tropią drobnr usterkia, ale niezwykle uciążliwe np. dmuchawa nie działa na biegu 1 i 2, elektryczne szyby: wypada szyba z plastykowego prowadnika i się blokuje, opsłona przeciw-słoneczna opada, światło wewnetrzne uległo awarii, wycieraczki nie zatrzymują się w położeniu krańcowym itp. Natomiast silnik spisuje się doskonale przy przebiegu w aucie typu kombi około 220000 bez awari, w zawieszeniu nie stwierdzono zuzycia kwalifikujacego go do...
~byzik
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Jestem zawiedziony silnik1,8 słaby mało elastyczy reakcja na gaz opózniona żadne GTS głosny,zawieszenie stuki pojawiają sie i znikają ,strasznie głosny 130 km/h szum huk ztyłu(klapa,tylne zawieszenie łożyska???) stara Vectra duzo lepsza. W podstawowej wersji GTS tapicerka tandetna. Przed kupnem radzę przetestowac!!!!!!!!!! ja jestem zawiedziony Ładny wygląd i nic więcej!!!!! Może inny silnik i wyposażenie 85000zł (komp. i klimatronik)
~Adam
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Ogólnie auto jest dobre i tanie w eksploatacji. Na rynku jest dużo używanych części oraz zamienników. Nigdy mnie nie zawiodło, nigdy nie stanęło w trasie a zrobiłem ponad 52 tys km. Jedynie problem z turbiną, zaworem EGR - często zapalała się kontrolka co nie ma wpływu na jazdę w tym samochodzie. Ponadto mocno rdzewiała rama silnika ale w ramach akcji serwisowej w 2010r w oplu wymienili za darmo na nową.
~Długi
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jak na auto tej klasy i tego rocznika ( kupiłem 12 letnie ) nie mam większych zastrzeżeń. Tylko siadać i jechać, do tej pory plastiki nie trzeszczą za mocno, wszystko działa. o przepraszam, zapomniałbym o rdzy ( tego przed zakupem się spodziewałem) na nadkolach tylnych. Polecam osobom które cenią niezawodność i tanie koszty utrzymania. nie mam gazu więc nie wiem jak się sprawuję na tym zasilaniu, ale na benzynie jest super.
~Marek
Kombi 1.7 DTI 75KM 55kW
Jeździłem wieloma samochodami. Zaczynałem od maluch, potem 125 p, audi 80 i tak dalej. Jeździłem też kilkoma autami służbowymi, nawet mercedesem s klasy. Astra II to samochód przyzwoity. Bez większych wad i słabości. Jeśli zawieszenie jest mało komfortowe, to za to samochód doskonale się prowadzi, coś za coś. Wykończenie jest dobre, nie ustępuje samochodom nowym. Samochód wytrzymały i tani w eksploatacji.
~michał_maciejewski2
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Mogę być niezdrowo nieobiektywny, ponieważ jest to moje pierwsze auto, więc mimo wieeeeelu wad i niedoróbek, to ten pojazd będę bardzo kochał. Tak, można się zakochać w Oplu. Niestety, przez szalejącą korozję na podłodze (typowa bolączka tego modelu, rdzewieją podłużnice idealnie pod fotelami kierowcy i pasażera; warto się temu przyjrzeć przed kupnem) musiałem się jej pozbyć. A szkoda.
~Seba
Kombi 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Posiadam Astrę z Gliwic, która została pozbawiona wszystkich udogodnień które mogą ulec uszkodzeniu dlatego jest idealnie bezawaryjnym autem ;). Koszty utrzymania są banalnie niskie ale nie ma co wymagać wysokiego komfortu czy różnego rodzaju udogodnień. Auto świetnie się spisuje w mieście, w trasie już jest ciężko mu się dopasować do prędkości autostradowych, jest wtedy głośno i małokomfortowo.
~Marwor
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Prosta i bezawaryjna konstrukcja samochodu sprawia że jego utrzymanie nie stanowi problemu nawet dla studenta.Jeżeli chodzi o osiągi nie można narzekać, szczególnie podczas poruszania się po mieście. Gorzej sprawa wygląda podczas przyspieszania z kompletem pasażerów na pokładzie. Ogólnie samochód godny polecenia każdemu kto szuka solidnego, pakownego (kombi) samochodu w dobrej cenie.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi
7,7
9,6
~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
Opel Astra G Kombi