Lista ocen Opel Astra G Kombi (257) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krokiew
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Samochód jak na swoja klasę cichy, hałas jest przy wyżej prędkości ale nie przeszkadza.Jak ktoś ma firmowe radio to jest opcja ze w miarę wzrastania prędkości radio się samo pogłaśnia, nie powodując odrywania rąk od kierownicy.Przy jeździe pod dołach słychać gdzieś z pod fotela kierowcy skrzypienie, nie jest żaden z elementów mocowania fotela wiec nie ma co się bać ze wyrwie na z fotelem przy hamowaniu tylko coś gdzieś w środku.To...
~Hitman3003
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Do codziennej eksploatacji samochód wyciszony jest zadowalająco. Wszelkie nierówności na drodze są dobrze tłumione, a sama karoseria nie przenosi nadmiaru dźwięków z otoczenia. Również podczas jazdy pozamiejskiej lub autostradowej szum powietrza nie jest przesadnie głośny i nie przeszkadza. Największą bolączką natomiast jeśli chodzi o hałas jest turbina, która na piątym biegu przy prędkości powyżej 95km/h jest stałym elementem towarzyszącym...
~Paweł
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Nie wiem jak to jest z wyciszeniem - czy materiały zastosowane w tym wariancie silnikowym były lepsze, lub czy dołożono jakieś dodatkowe wyciszenia - w stosunku do najczęściej spotykanych wersji benzynowych, czyli 1.4 16v, 1.6 16v, czy 1.8 16v. Podejrzewam, że raczej nie i że zdecydowanie lepszy komfort podróżowanie wynika tu przede wszystkim z wyższej kultury pracy silnika 2.0 16v. Tak, czy inaczej - w mojej ocenie wyciszenie było dobre.
~Tiesto:D
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
i tu miłe zaskoczenie bardzo dobrze wyciszony samochód ,kolega ktory ma BMW e39 2.5 TDS wsiadając do astry:D mówi :\"ooo jaka cisza ja chce benzyniaka i te audio jak fajnie czysto gra to seria!! niewierze\" więc jak na te auto to tu panowie z Opla odwalili kawał dobrej roboty ,na autostradzie do 130 jest cichutko, raz rozpedzilem astre do katalogowych 190 i nie bylo tak zle silnik mial wtedy 5500 tys/obr szum powietrza bylo slychac
~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
~Paweł
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Jest to diesel a więc słychać silnik, jednak nie przeszkadza on na tyle, abym musiał go zagłuszać radiem. Dodatkowo jest to kombi a więc jest pewnie nieco głośniej niż w sedanie. Jednak przyznam szczerze, że turboklekoty spod VW strasznie mnie irytują klekotem. Te silniki nawet jeżeli je słychać, to nie drażni to ucha. Stąd taka ocena.
~kseal12
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Czasami trochę trzeszczących plastików na desce rozdzielczej (kokpicie-podszybiu). Strasznie to irytujące, na szczęście rzadko to występuje. Natomiast odgłosy z silnika przenikają w znikomym zakresie (zimą na dużych mrozach trochę gorzej, bo wszystko sztywne).
~*adrianoe*
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
tylko \"dobrze\" ze względu na hałas powyżej 4000 obrotów czyli z reguły przeszkadza to na autostradzie gdzie brak szóstego biegu. poza tym nie mogłem na hałas w środku narzekać, wręcz słychać przyjemny dźwięk wkręcania silnika na obroty zwłaszcza pomiędzy 3 a 4 tysiące :)
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
To dla mnie pięta achillesowa autka. O ile pisałem, że silnik trochę mułowaty, to już na pewno w trasie przy wyprzedzaniu na 4 biegu obi się głośno. Na autostradzie 130 - 150 odlicza się ile czasu do końca - to nie są komfortowe warunki. Na postoju i na niższych obrotach jest OK.
~qooba
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Zawieszenie pracuje cicho, silnik staje się wyraźnie głośniejszy podczas intensywnego przyspieszania i powyżej 3500obr/min. W mieście to żaden problem, w trasie powyżej 120km/h robie się już zbyt głośno dla audiofili. Nie przekraczam w zasadzie 110km/h, więc nie jest źle.
Opel Astra G Kombi