Lista ocen Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW 1996-2000 (47)

4,1
~carisma_wroclaw@trashmail.net
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Mimo drobnych przypadłości bardzo lubię ten samochód. Jest spory, w miarę bezpieczny i całkiem nie drogi w eksploatacji. Nigdy nie zawiódł mnie na drodze a kilka drobnych usterek jestem mu w stanie wybaczyć. Przejechałem już nim 60 000 km w ciągu dwóch lat i powoli zaczynam mieć ochotę na nowy samochód, ale Mitsubishi Carismę zawszę będę mile wspominał!
~Ishmaell
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Auto typu limuzyna z zacięciem do przyspieszania. Pojemny bagażnik, wygoda w dalekich podróżach. Długi, wąski, szeroko rozstawione osie i92kW przypomina o aerodynamicznych własnosciach nadwozia. 5 za wyglad i wygode prowadzenia. mozna nim tez mordowac asfalt.
~Lukas
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
nie moge powiedzieć złego słowa, leje paliwo, jade, znowu paliwo, raz na jakiś czas przegląd i dalej jazda, ładne nadwozie, czasami coś stuknie bądz skrzypnie, wiadomo 9 lat, niewielkie ognisko rdzy przy tylnej rejestracji, podobno ten typ tak ma. Misiak jest na medal
~Tyskownix
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Carisma była moim pierwszym samochodem, które kupiłem po odebraniu prawa jazdy. Na początku poszukiwałem czegoś niemieckiego, uchodzącego za niezawodne np. oklepany Golf III, czy Audi 80. Na carismę trafiłem przypadkiem, kupiłem ją po dość niskiej cenie wraz z sekwencyjną instalacją gazową STAG-4 i silnikiem 1,8 16v (i tu zaskakujące spalanie jak na tę moc, w trasie schodziłem do 8l gazu - i to nie jadąc jak emeryt). Szczerze mówiąc na...
4,1
~jedynak.bartek@gmail.com
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Jest to bardzo fajne auto, wygodne i ekonomiczne jak na silnik benzynowy. Nigdy mnie nie zawiodło, a jeżdżę dość dużo, standardowe usterki są spowodowane polskimi drogami, ale tego typu dróg nie wytrzyma żaden samochód:) jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i uwielbiam nim jeździć, małe dystanse potrafią zamienić się w długie wycieczki tylko dlatego, że tak dobrze się jeździ i aż nie chce się wysiadać:) Za te pieniądze jeden z lepszych...
~Michaeloo
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Ogólnie bardzo dobre auto. Jedna z najlepszych propozycji na rynku aut używanych. W sam raz dla rodziny ale nie tylko.
~Gaworek
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Ceny części może i trochę droższe niż w oplach ale to japoniec. Raz wymienione jeździ 5 lat.
~gratekk4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Samochód bardzo wdzięczny. Silnik rewelacyjny i oszczędny. Potrafi pokazać pazur jak się go dociśnie. Idealny jako rodzinny samochód. Linia nadwozia ponadczasowa ale nierzucająca się w oczy (czytaj nieatrakcyjna dla złodziei). Ogólnie jestem bardzo zadowolony i gdy będę zmieniał samochód to będzie to znowu marka spod trzech diamentów (teraz już pewnie Lancer). Jedynym mankamentem jest brak dobrych serwisów.
~Miecio007
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Swietne auto nigdy mnie nie zawiodlo sprowadzilem je z niemiec gdy mial 147000 przebiegu teraz ma 280 000 i jedyna rzecz ktora sie popsula to kabel od silniczka krokowego (wina gazownika ktory przerwal kabel). Auto nadal jezdzi na pelnym syntetyku, oleju nie bierze wiec nie zmieniam. Spalanie rewelacyjne trasa 6,5 benzyny 7,5 gazu w trybie mieszanym 7,5 benzyny 8,5 gazu. Szczerze polecam ten model.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
7,7
9,4
~Łukasz Dolny Śląsk
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Jak na swój przebieg czyli 300 000 tyś km chodzi bardzo cicho na postoju. Podczas Jazdy również silnik nie przeszadza w rozmowach. Nie bierze oleju. (Silnik)
Mitsubishi Carisma Hatchback