Lista ocen Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW 2019-2021 (22)

SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Auto świetne w tym przedziale cenowym, nie ma przepychu nowej technologii, auto nie ma wielu niepotrzebnych do życia funkcji typu podgrzewana kierownica, masowane fotele, toster w schowku ( :D ) itd., za to prowadzi się dobrze, jest niezawodne, ładne i ekonomiczne.
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Drugie mitsu w domu. Pierwszy był Lancer sportback. ASX daje frajdę z użytkowania. Jestem zwolennikiem sprawdzonych rozwiązań i po zajęciu miejsca kierowcy w aucie u dilera, uznałem, że jazda próbna nie będzie potrzebna. Poczułem się poprostu jak w domu. Jako potwierdzenie słusznego wyboru, muszę powiedzieć, że na siłę szukam powodów do jazdy tym autem.
~Michał
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Proste wozidło do powolnego toczenia się. Ze skrzynią CVT nie da się jeździć dynamicznie, może lepiej z manualną. Słabo wykonane wnętrze - materiały budżetowe choć nie trzeszczą, polotu zero. Nie jest to złe auto, ale jest bardzo nijakie.
~Sławek
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Poprzednio jeździłem Mitsubishi ASX z silnikiem 1.6 wersja Invite. W listopadzie zmieniłem na ASX z silnikiem 2.0. Różnica jest znacząca. Większy moment obrotowy i moc dają temu autu nowy wymiar. Może tylko brak 6 biegu. Jednak w jeździe codziennej na krótkich dystansach i z pominięciem dróg ekspresowych 5 biegowa skrzynia wystarcza. Auto w porównaniu z poprzednią wersją zbiera się żwawo praktycznie bez szczególnego dodawania gazu. Różnica...
~Tomek67
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Wybieralem długo i wiedziałem na co się pisze.Chcialem auto którym długo i spokojnie pojeżdżę.Mam nadzieję że tak właśnie będzie.Konkurencja była silna a wybór trudny,jednak silnik,cena,obsługa w salonie opinie z netu sprawiły że zdecydowałem się na Asx
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
7,7