Lista ocen Mitsubishi ASX I (130) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wybieram tryb Auto i zaraz jest ciepło, na tyle ile ustawiam klimatronik. Mam wersję INVITE i tu jest klimatronik. Co prawda nie jest strefowa, ale dzisiaj spadł pierwszy śnieg. Dała radę w kilka minut z rozgrzaniem wszystkich szyb. Moim zdaniem bardzo intuicyjna. Kręcisz, wciskasz, wszystko w trzech pokrętłach podświetlanych, dużych, ładnie oznaczonych. Podświetlenie na radiu i klimatyzacji zmienia swoją intensywność razem ze zmianą...
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Wiele osób drażnią duże obrotowe gałki ukryte za drążkiem zmiany biegu - może i faktycznie ich umiejscowienie nie jest najwybitniejszym pomysłem projektantów (aczkolwiek mi to nie przeszkadza), jednak osobiście wolę takie rozwiązanie niż np. klikanie w trakcie jazdy na dotykowym ekranie, gdzie jest wymagane skupienie choćby na parę sekund swojego wzroku, bo przycisków fizycznych nie ma. Poza tym klimatyzacja i nawiew bez zarzutów.
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Martwiłem się o dłuższy czas rozgrzewania się silnika i co za tym idzie, wnętrza auta, jednak jest poprawnie. O klimie nie mogę napisać, ponieważ jest zimno z racji pory roku. Dlatego nie zamierzam czarować czytelnika, ani zaklinać rzeczywistości, liczę poprostu na bezawaryjność i sprawność układu klimatyzacji na bdb poziomie znanym z mitsu. Przekonam się o tym jak przyjdą cieplejsze dni.
~Arturro
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Ogrzewanie dobre, choc zabraklo jednej rzeczy, mianowicie (wzorem z BMW) podgrzewacza plynu chlodzacego. W zimie trzeba dluuuuugo czekac, az z nawiewow zacznie leciec przyjemnie cieple powietrze. Klima natomiast rewelacyjnie wydajna. Przewietrzanie kabiny bardzo dobre. Trym auto utrzymuje stabilna temperature. Wiec i za to plus dla Mitsubishi.
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Zimą grzeje, latem chłodzi, choć jest to chłodzenie i grzanie tzw. zero-jedynkowe.. Myślałem, że jak ustawie klimatronik na auto to będę miał Święty spokój z ustawianiem temperatury, niestety w zimne lub gorące dni trzeba co jakiś czas temperaturę ustawiać, bo wewnątrz jest albo gorąco albo bardzo zimno. Dlatego 3 gwiazdki
~antysmerf
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Inteligenty system klimatyzacji automatycznej działa rewelacyjnie - wystarczy wybrać tryby Auto na pokrętłach i system dostosowuje temperaturę, intensywnośc nawiewu oraz tryb nawiewu do \"mikroklimatu\" panującego wewnątrz auta, bardzo szybko ogrzewa auto, równie sprawnie odparowuje szyby.
~owl
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Bardzo szybko sie nagrzewa co jest istotne zima gdy chcemy odmrozic przednia szybe. Tutaj naprawde bez zastrzezen. Dodatkowy plus za nawiewy pod przednimi fotelami dla pasazerow z tylu. Natomiast minus za brak podgrzewanej strefy przedniej szyby pod wycieraczkami. Czy to jest jakos technologicznie trudne?

Usterki Mitsubishi ASX I

Mitsubishi ASX I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja działają bardzo dobrze. Szyby dość szybko odparowują pomimo tego, że mieszkam w miejscu o dużej wilgotności i były z tym problemy w poprzednim samochodzie. Latem automatyczna klima działa szybko i skutecznie.