Lista ocen Mitsubishi ASX I (111) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~akostuch[at]studioart[dot]biz
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Wygląda na koszt 2 razy droższy. Bynajmniej wg. Pana na stacji benzynowej. Chciałem Outlandera, ale wielkości tego z 2006. Lancer nie jest zbyt jeepowaty. Ten model jest wyjątkowo ładny. 70 % z outlandera mnie przekonuje, sportowy styl żonie bardzo przypadł do gustu. Jeździmy nim z równą nieskromną przyjemnością. Podoba mi się to, że po zmierzchu, po odblokowaniu zamków pilotem zapalają się światła wskazujące drogę do samochodu na parkingu....
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Przed zakupem brane były pod uwagę dwa modele suzuki, oraz fiat renegade. Renegade mimo rewelacyjnej stylistyki nie przekonał mnie silnikami. Jedyny rozsądny w gamie był diesel 2.0 multijet. Jednak jestem zagorzałym przeciwnikiem użytkowania diesli w naszych warunkach ekonomicznych. Może to przykre co napiszę, ale w naszym kraju w pogoni na siłę za oszczędnościami pełno jest aut z jednostkami wysokoprężnymi, które aż się proszą o zezłomowanie....
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
W relacji cena/bezawaryjnosc bez konkurencji. W relacji cena/jakość myślę, że udałoby się znaleźć lepsze auto. Ale tu trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie - czego oczekujemy od samochodu? Czy ma być szybkie? Pakowne? Na długie dystanse? Krótkie trasy? Ja, mimo wad, które wymieniłem uważam, że to auto jest bardzo dobrze skrojone pode mnie i moje potrzeby (70% miasto, 30% trasa) i zmienię je dopiero, gdy powiększy mi się rodzina :)
~NaTrasie
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Generalnie za te pieniądze z jednej strony można było by się spodziewać czegoś lepszego, z drugiej nie ma w czym wybierać na rynku, biorąc pod uwagę wersje silnikowe. Jedyny godny z tego segmentu konkurent to Qashqai pozostali Kuga czy Hyundai to jakieś nieporozumienie zarówno cenowo jak i oferowane wersje silnikowe (stare konstrukcje). W tej grupie cenowej to najlepsze rozwiązanie w stosunku do jakości.
~Elp
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Gdybym chciał kupić suw Mazda CX5, Kuga zapłaciłbym za takie wyposażenie ok. 20-30 tys. więcej. W trasie ( ale nie autostrada) pali przy prędkości 80-90km 6,5 l/100 km. Dla autostrady do 130 km 8,5l/100km. Powyżej 140 km/h pali 9,5 l/100km. Jeśli ktoś płacze, że to dużo to samochody z silnikiem 1l i turbinką palą na autostradzie 10 l. Więc spalanie w normie.
~Arturro
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Auto jest fajne. Silnik jest dynamiczny, do skrzyni mozna sie przyzwyczaic, hamulce sa doskonale, wyposazenie seryjne dobre, jakosc wykonania dobra, uzyte materialy dobre (tylko ten idiotyczny brazowy akcent na obiciach siedzen... chyba daltonista dobieral te kolory). Poziom bezpieczenstwa bardzo dobry. Naprawde auto warte swojej ceny. Nie jest przecenione jak chocby Toyota.
~Amiga
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
w 2014 roku mialem do wyboru za te pieniadze skode Octavie .. i Mitsu ASX .. skoda ma sasiad znajomy , ciec w bloku samochod bez płuciowy - Mitsu z nosem rekina (nowe mi sie nie podobaja) robil wrazenie i sasiad od skody z zainteresowaniem patrzy jak myje mojego miśka :) o to chodzi
~Olo
SUV Facelifting 2016 1.6 117KM 86kW
Dużo, dużo dużo lepsze wyposażenie niż w Hondzie przy niższej cenie i porównywalnym silniku. Do tego 5 lat gwarancji w cenie i auto wyprodukowane w Japonii. Materiały w środku naprawdę przyzwoite. Chyba nawet lepiej niż u Hondy a zdecydowanie lepiej niż w Vitarze. Nie ma się do czego przyczepić.
~rene
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Dałem 77300.Czarna perła i fele 17 w cenie. Mam wszystko! Brak mi tylko dotykowego audio i kamerki cofania. Montują w dieslach. QQ zaczyna konfigurację od tej ceny z stalowymi felgami... . Porażka. Minus mojej pszczoły to miękki ekologiczny lakier. Ale kilka warstw ręcznie kładzionego wosku pomoże.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi ASX I
~galaar
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jak dla mnie za tej klasy auto z takim wyposażeniem REWELACJA. Polecam wersję INVITE - tempomat, automatyczna klimatyzacja, 6 głośników, 7 poduszek, komputer, czujniki cofania, elektryczne szyby i lusterka, podgrzewane lusterka, czujnik deszczu, czujnik światła i masa innych detali :)