Lista ocen Mitsubishi ASX I (45) - Karoseria

Na liście zabraknie 184 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel1507
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Kupiłem samochód 4-letni i miał trochę odprysków (takich "do podkładu") po kamyczkach na masce oraz kilka drobnych rys na karoserii. Po zimie jeden odprysk na masce zrobił się niestety brązowy pomimo woskowania auta twardym woskiem przed zima. Zobaczę co na to powiedzą na przeglądzie ? Sądzę, że producent "nie poczuwa się" - uszkodzenie mechaniczne. Dla porównania w skodzie podobny odprysk zrobił się brązowy, ale w 14-o letnim samochodzie. Na...
~Michał
SUV Facelifting 1.6 117KM 86kW
Typowa wada to rdza na klapie bagażnika przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej i pod ramką tablicy rejestracyjnej, bo z reguły ramkę przykręcano bezpośrednio wkrętami do blachy. Po zakupie oddałem do lakiernika i jest ok, zakonserwowałem również podwozie, raczej zapobiegawczo bo oznaki korozji pojawiły się tylko w miejscu podstawiania lewarka.
~JOŁMEN
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Lakier miękki, łapie wszelkie rysy, kamyczki. Trzeba bardzo uważać na powłokę lakierniczą. Koroduje tylna klapa bagażnika. Serwis to olewa niestety wada modelu na spawie w fabryce. Wstyd i żal jeżeli chodzi o serwis, udają że to po gwarancji.
~Piotr
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
O to największy minus auta. Karoseria słabiutko. Koledzy z Japonii się nie popisali. Cienko z lakierem podatność na rdze A w szczególności tylna klapa bagażnika tuz przy zamku. Nie znalazłem modelu który by tam nie rdzewial.
~Ptaku_94
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Trochę kiepska jakość lakieru, rysuje się od samego patrzenia, ale przez dwa lata stania pod chmurką nie widać większych znaków rdzy (a czytając opinie nie było to takie oczywiste). Zasłużone 3 gwiazdki
~Mitsutrzydiamenty
SUV Facelifting 2019 2.0 150KM 110kW
Jeśli chodzi o stylistykę, to dla mnie jest rewelacyjna. Natomiast pisząc o zabezpieczeniu antykorozyjnym, to liczę na jakość wykonania conajmniej jak w lancerze. Więcej mi nie potrzeba.
SUV 1.8 DID MIVEC 116KM 85kW
Chyba największa bolączka tego auta, czyli korozja, auto ma 9 lat na razie nie jest źle , jednak warto je dodatkowo zabezpieczyć antykorozyjne i uważać na lakier.
~Marek
SUV 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
Najsłabszy punkt, rysuje się od patrzenia. Wewnętrzne progi i bagaznik nalezy czyścić delikatnie szmatką, karoserię warto raz na jakiś czas przepolerować woskiem.