Lista ocen Mini Mini R56 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek B.
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Daje \"dobrze\" z następującym komentarzem: zakładam że jest to samochód dla dwóch osób i im właśnie jest \"dobrze\". Mam 174 cm, moja żona trochę mniej, i zdarzało nam się tym autkiem robić dzienne dystanse autostradowe po 1000 km bez większego problemu. Tylne siedzenia są dla dzieci i niedużych dorosłych i to raczej do okazyjnego podwożenia niż wypraw, aczkolwiek zdarzyły mi się ze dwa wyjazdy w góry w cztery osoby, w tym dziecko ~1 rok...
~Picek
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Ciężko było mi tutaj wystawić ocenę, bo nie wiem czy ten samochód trzeba rozważać w kategorii \"2 osobowy\" czy \"4 osobowy\". Jak na 2 osobowe auto ze złożonymi tylnymi siedzeniami ma zaskakująco duży bagażnik. Jeśli chodzi o jazdę w 4 osoby, to myślę że nikt się nawet nie oszukuje. Do bagażnika w takiej sytuacji wchodzą tylko siatki z zakupami, ewentualnie jedna nieduża torba na bagaże, a pasażerowie siedzący z tyłu mają... szukałem dobrego...
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.6 211KM 155kW
Wbrew pozorom samochód jak na swoje wymiary oferuje sporo miejsca gdzie dorosłe osoby mogą wygodnie siedzieć nie ocierając się łokciami o siebie. Największy minus to bagażnik który nadaje się na dwie większe walizki. Chcąc zapakować więcej konieczne jest złożenie tylnej kanapy, wtedy pojemność staje się naprawdę zadowalająca.
~Xmax97
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Nie ma się co oszukiwać. Przy 3,6 m długości, MINI to małe autko dla dwóch osób. Bagażnik jest symobilczny i są problemy z zabraniem dużych zakupów, a auto jest czteroosobowe tylko w dowodzie lub podczas przewożenia dorosłych i niewielkich dzieci. Plus za ISOFIX na tylnej kanapie.
~Gero
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Jeżeli ktoś szuka vana, przestronnego kompakta lub kombi, to nie ten target. Każdorazowe otwarcie bagażnika poprawia humor i skutecznie eliminuje fantazję w obszarze zabierania nadmiernego bagażu lub planowania zakupów w markecie na pół miesiąca.
~boski
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Jeżeli z przodu jedzie osoba do 1,65 m to z tyłu można jechać. Mam 1.95 i jechałem 200 km i było OK. Jak jadę z przodu, nikt nie wsiądzie, po odsunięciu siedzenia do tyłu pomiędzy przednim fotelem a tylną kanapa nie ma nawet 0,5 cm miejsca
~mikamil@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Kierowca i pasażer podróżują po królewsku, z tyłu lepiej zapomieć ale to w końcu sportowy samochód i w porówaniu np. do Peugeot 206 CC siedzenia są pełnowymiarowe a nie ławeczki. Tak czy inaczej 2+2 się mieści i to nie w wersji azjatyckiej
~Szymon
Hatchback 1.6 TD 110KM 81kW
Z przodu baaaardzo dobrze (mam 186 cm wzrostu) z tyłu... Bez komentarza. Drugi rząd siedzeń i bagażnik to naprawdę mała przestrzeń ale to jednak jest małe auto i chyba z tego założenia wyszli konstruktorzy
~Krzysiek
Hatchback Facelifting 1.6 184KM 135kW
Jako kierowca 185+ stwierdzam, że autem da się komfortowo podróżować w 2 osoby. Niekomfortowo można nawet w 4,5. Z tylu raczej nikt siedzieć nie chce
~KASIAmini
Hatchback 1.6 i 16V 120KM 88kW
Kierwca i pasażer maja mnustwo miejsca, gorzej jest na tylnich siedzeniach jednak da sie wcisnac i dla dzieci lub mniejszych osob nie jest tak zle.