Oceny Mercedes Vito W639 Furgon

Oceny Mercedes Vito W639 Furgon – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mercedes Vito W639 Furgon

~Maciek
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Samochód OK. Jedynym problemem jest traktowanie nas kierowców przez pracowników serwisu. Posiadam Mercedesa Vito 639 2,2 CDI 2007. Z serwisem Mercedesa miałem kontakt kilka razy i biorąc pod uwagę, że Mercedes kojarzy się z luksusem, niezawodnością i prestiżem to po każdej wizycie byłem coraz bardziej rozczarowany. Ze względu, iż najbliższy serwis od mojego miejsca zamieszkania znajduję się w Zabrzu to korzystałem właśnie z ich usług....
~Daniel
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
W porównaniu do taczki (T4) to auto o niebo lepsze. Chociaż spodziewałem się jednak trochę lepszego komfortu. Mój egzemplarz pochodzi z polskiego salonu i w jednych rękach cały czas. Również prawie do końca było serwisowane w ASO, więc stan techniczny wzorowy po za karoserią - głównie tylne furtki.
3,5
~djyacho
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Generalnie auto warte pieniędzy, jakie Mercedes sobie życzy. Duże, pojemne auto do którego można wiele zapakować, zabierając przy tym nawet 9 osób w wersjach osobowych. Gdybym miał jeszcze raz kupić małego busa, na pewno brałbym pod uwagę Vito, gdyż jestem z niego zadowolony
~Jacek
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Mam Vito 639 z 2005 r. i jestem bardzo zadowolony przez ostatni rok przejechałem 50 tyś. km. i nic się nie zepsuło. Oczywiście rdza się pojawia i troszke mało mocy ale czego można oczekiwać od 95KM.
2,8
~egoiste@vp.pl
Furgon 111 CDI 116KM 85kW
jak na gwiazdę za głośny;przecieki tylnej klapy;awaria podnośnika szyby;mechanizmu centralnego zamka;trudności z wybieraniem I i II biegu wymiana linki i mechanizmu wybieraka na skrzyni biegów -problem pozostał 165tyś pompa wodna do wymiany ;ogniska rdzy na tylnej klapie przed upływem 2 lat
~znikający punkt -Ma
Furgon 120 CDI 204KM 150kW
MB Vito 120CDI jest stworzony do bardzo szybkiego przemieszcznia się (z ładunkiem) autostradami niemieckimi.Wtedy czuje sie jak ryba w wodzie.Dlaczego niemieckimi..... bo u nas ich nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziennik kosztów dla Mercedes Vito W639 Furgon
10,6
~pilarczykkrzysztof@wp.pl
Furgon 115 CDI 150KM 110kW
Za najwieksza wade uwazam skrzynie biegow , za duzo biegow jak na furgon.Do 90 km/h 5 biegow a 6 od 90-170 .Ogolnie linia samochodu bardzo ladna .Wsiadanie bardzo latwe, siedzenia moglyby byc bardziej wygodne i 3 siedzenia z przodu uwazam za niepraktyczne i niewygodne .
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Dobry i dzielny kompan w walce o utrzymanie jakiegoś tam standardu życia.Razem codziennie ciężko pracujemy i lubię tego mojego Vitka.Mimo kilku wad oceniam ten samochód dobrze i byłoby mi bardzo przykro gdybym musiał go sprzedać.Nie opluwajcie bezkarnie tego samochodu-a lepiej dbajcie o niego-odwdzięczy się wam na pewno.
3,7
~MB Vito 108CDI
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Ogólnie auto oceniam dobrze, jest niezawodne, dynamiczne, ekonomiczne, pakowne, zwrotne i całkiem komfortowe. Według mnie jeden z lepszych busów na rynku. Jedno wiem na pewno: nigdy nie kupię Transita, Ducato, Jumpera itd. itp. Jedyną alternatywą jest VW T5, ale niekoniecznie. Niedługo będę się przymierzał do zakupu Vito 120CDI (204KM). Jest gwiazda, jest jazda!
~Andrzej
Furgon 109 CDI 95KM 70kW
Miałem T4 2.5 Tdi (1996r) byłem zadowolony ..pózniej Vito 112CDI (2001) było bardzo dobrze ..Tym nowym modelem jestem zachwycony bije o klase wszystkie dostawczaki :Transity, Transportery ..Vivaro itp Polecam zakup autka z małym przebiegiem na zachodzie , jest dużo taniej.
Mercedes Vito W639 Furgon